Şakakların yanlardan açılması

Şakakların yanlardan açılması

Merhabalar arkadaşlar 26 yaşındayım ilk başlarda şakaklarım açıldı yaklaşık 1 yıldır saçlarım dökülüyor ve son 4 aydır minoxidil kullanıyorum 2 aydırda biotin vitamini ekledim. Babam kel değil 57 yaşında ve yaşına göre saçları iyi durumda amcamın saçı kel 30 lu yaşlarda saçı dökülmeye başlamış yani benim saç dökülmem aileye göre çok erken diye düşünüyorum. Minoxidilin çıkarttığı tüyler biraz uzadı ama elimi sürdüğümde kendini bırakacak gibi fazla uzamıyorlar. Bu tüyleri nasıl saç formuna sokabilirim ve saç çıkışını artırabilirim. Saç dökülmesi hakkında kullanıp gözle görülür saç çıkışı sağlayan etkenleri bu başlık altından paylaşalım.
3 6
1
Şakaklar minoxidil ilk kullanımda biraz geri geliyor ama 1 yıldan sonra eski haline dönmeye başlıyor ben ne yaptıysam olmadı yanlarım açıldığı gibi kaldı.
0

Kelaynak

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Merhabalar arkadaşlar 26 yaşındayım ilk başlarda şakaklarım açıldı yaklaşık 1 yıldır saçlarım dökülüyor ve son 4 aydır minoxidil kullanıyorum 2 aydırda biotin vitamini ekledim.

Babam kel değil 57 yaşında ve yaşına göre saçları iyi durumda amcamın saçı kel 30 lu yaşlarda saçı dökülmeye başlamış yani benim saç dökülmem aileye göre çok erken diye düşünüyorum. Minoxidilin çıkarttığı tüyler biraz uzadı ama elimi sürdüğümde kendini bırakacak gibi fazla uzamıyorlar. Bu tüyleri nasıl saç formuna sokabilirim ve saç çıkışını artırabilirim.

Saç dökülmesi hakkında kullanıp gözle görülür saç çıkışı sağlayan etkenleri bu başlık altından paylaşalım.

0

Saç Ekimi

Üye
Üye
Konular
0
minoxidil kullanımı ile ilgili kafalarda şüpheler mevcut, sebebi bıraktığın zaman tüm kazandıkların geri gitmesi. Aileden gelen bir durum olabiliyor. Uzman bir hekimin incelemesi gerekir

0

Ugur

Yeni Üye
Üye
Konular
0
sakakların yandan açılması genetik dökülmeye işarettir. zamanla geriye doğru gider heleki erkeksi genetik dökülme ise genel bir seyrelme mevcut olur.

0

Holosko

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Şakaklar minoxidil ilk kullanımda biraz geri geliyor ama 1 yıldan sonra eski haline dönmeye başlıyor ben ne yaptıysam olmadı yanlarım açıldığı gibi kaldı.

Users who are viewing this thread

Üst Alt