Yardım Şakaklarımda açılmalar var

  • Konu Sahibi Emrullah
  • 65 Görüntülenme
  • 1 Yorum
E

Emrullah

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Herkes merhaba arkadaşlar yaşım 21 son bir yıldır saçlarımda dökülmeler olduğu fark ettim bir ay içinde şakaklarım açılmış bunu çevremdeki arkadaşlar söyleyince fark ettim. Bu durum bende psikolojik etki yaratmaya başladı kafaya çok takıyorum şimdiden yanlarında açılma olursa 30'lu yaşlarda kesin kel okurum korkusu sardı. Sürekli şakaklarımı takip ediyorum aynaya bakınca moralim felaket bozuluyor ne yapacağımı şaşırdım doğrusu. Ailemde anne tarafında kel olan yok babam ve amcamın saçı dökülmüş ama tam kel değiller benim neden bu yaşta açıldı anlam veremedim. Doktora muayene olmaya gitcem. Forumu dolaştım en etkili tedavinin minoxil, biotin, proscar olduğunu okudum. Bu ilaçları bu yaşta kullanmak vücuda herhangi bir zarar verir mi. Üniversite sınavlarına hazırlanıyorum proscar unutkanlık yapıyormuş sorun yaratırmı sizce. İlaçları nasıl kullanacağım nasıl tedavi uygulamam konusunda bana yardımcı olursanız çok memnun kalırım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.
 
C

Cardozo

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Proscar kullanmak sınavlarda sorun yaratabilir ilaç kullanmak istemiyorsan antiandrojen losyon kullan başka türlü çözümünü bulamazsın yada saç ekimini araştır
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
0
Gösterim
72
K
C
Cevaplar
2
Gösterim
92
chainlift
C
K
  • Soru
Cevaplar
0
Gösterim
156
kdrynrn
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
158
L
kleisberg
Cevaplar
3
Gösterim
722
Alperen
A

Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
25
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
47
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt