Saf minoxidil nerden alabilirim?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Leonardo
  • 886 Görüntülenme
  • 7 Yorum
L

Leonardo

Üye
Merhaba, biliyorsunuz ki minoxil içindeki Ppg saç derisinde kaşıntı ve egzama yapıyor, bir çok kişi bu sorundan muzdarip, bende aynı şekilde saç derisinde yanma ve kepek yapıyor. Bir çok minoxidil markası kullanmama rağmen bu sorunu çözemedim. Daha önce Aliexpressden sipariş ettim ama saflığı konusunda büyük tereddütler yaşadım.

Diğer konu minoxil içeren ürünlerin fiyatları aşırı pahalandı 60 ml minxil fiyatı 302 tl oldu. Bunun için saf minoxidil temin etmen konusunda yardımcı olacak arkadaşlar vardır diye düşünüyorum.

Ülkemizde özel bir kimya fabrikası saf minoxidil tozu satışı yapıyor. En az 1 kg şeklinde satılıyormuş. Almak isteyen arkadaşlarla birlikte toplu şekilde alıp daha sonra 100 er gram şeklinde bölüşebiliriz.

J

jamesblond

Üye
Ben de almayı düşünüyorum bunun için bir grupmu kursak

S

Sacsiz

Üye
bende almayı düşünüyorum,ancak bu orjinal olduğundan emin olmalıyız

C

Chemist

Üye
Ülkemizde özel bir kimya fabrikası saf minoxidil tozu satışı yapıyor. En az 1 kg şeklinde satışı yapılıyor.

C

Chemist

Üye
R

roronoa

Üye
Toplu alım yapsak var mı forumda alan yada almak isteyen?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
401
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
795
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
641
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
568
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
346
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
66
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt