Saçlarımda açılma var Yaş 22

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi chainlift
  • 295 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

chainlift

Üye
Herkese iyi forumlar arkadaşlar yaşım 22 yaklaşık 3 senedir saç dökülmesi sorunuyla uğraşıyorum önceden diğer forumlardaki önerilere göre tedavi uyguladım, burayı keşfetmem biraz geç oldu ama baya bilgili kişiler gördüm saç dökülmesiyle alakalı yeni formüller var. Benim durumum saçlarım dökülmesi günlük 50-100 tel bazen geçebiliyor 100 teli günlük olarak saçları kontrol ediyorum tarakla taradığımda 40 tel saç geliyor ama her zaman değil. Yaşım 22 olmasına rağmen hafiften de olsa yanlarımda ve tepe bölgemde hafif açılmalar var. Ekimi şuan okulumdan ve yaşımdan dolayı çok düşünemiyorum ama başka yol kalmazsa son çare olarak ektireceğim. Babam 54 yaşında olmasına rağmen saçları bir çok rahatsızlığından sonra yeni yeni dökülmeye başladı. Şuan orta ve önlerde yinede saçları var. Sadece dayılarımda açılmalar var. Şuanlık benim izlemem gereken yol sizce nasıl olmalı ve ne yapmalıyım? Kullanmam gereken şampuandan ilaçlara kadar yardımcı olur musunuz?

Ç

Çağrım

Üye
Umarım kısa zamanda bir çözüm yolu bulabilirsin kardeşim gerçekten çok zor

• Konu Sahibi Konu Sahibi
C

chainlift

Üye
Proscar kullanmaya başladım hergün mi kullanmam gerekiyor yardımcı olur musunuz?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
144
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
165
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
330
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
374
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
280
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
552
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
47
Çevrim içi ziyaretçiler
27
Toplam ziyaretçi
74
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt