saçlarım güçsüz ve dökülüyor

saçlarım güçsüz ve dökülüyor

[COLOR=#ff4700][SIZE=5]@[B]crown[/B][/SIZE][/COLOR] hocam sebamedin saç dökülmesine karşı şampuanını kullandım ama sanki daha çok döktü gibi geldi bıraktım o yüzden. evet her gün bu şekilde sık dökülme var. kan değerleirmi ölçtürdüm aöiöle hekiminde vitamin olarak b12 ve çinko yazdı onları alıyorum. [HR][/HR] [URL unfurl="true"]https://www.sactedavisiforum.com/members/goekdemir.15/[/URL] hocam linkleri ekleyeyim resimleri. resmi açtıktan sonra tekrara resme tıklarsanız büyüyor resimler. [URL unfurl="true"]https://resimag.com/i/423d7e08235f[/URL] [URL unfurl="true"]https://resimag.com/i/37224177066e[/URL] [URL unfurl="true"]https://resimag.com/i/e1f015a116f3[/URL]
9 6
1
Foruma resim ekleyin saç durumunuza bir bakalım. Hangi tip saç dökülmesi durumunuz var. Yaşın genç olduğu için oral antiandrojen kullanmanızı önermem. Sürdürülebilir topikal bir tedavi şeklini düzenli olarak kullanman gerekebilir. Şakak kısımları en zor tedavi edilen yerdir ve dökülen saçların çıkması zordıur. Uygulayabileceğin losyon tavsiyesi önerebilirim. İhtiyaca göre biotin, çinko ve b6 vitaminleri kullanabilirsin.
0

excalibur

Yeni Üye
Üye
Konular
0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@crown
hocam sebamedin saç dökülmesine karşı şampuanını kullandım ama sanki daha çok döktü gibi geldi bıraktım o yüzden. evet her gün bu şekilde sık dökülme var. kan değerleirmi ölçtürdüm aöiöle hekiminde vitamin olarak b12 ve çinko yazdı onları alıyorum.

hocam linkleri ekleyeyim resimleri. resmi açtıktan sonra tekrara resme tıklarsanız büyüyor resimler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
0

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Konular
0
Saçlarında ciddi bir dökülme yok yanlarında biraz çekilme var gibi genel dökülmeyi azaltmak için biotin çinko gibi multi vitamin içeren bir ürün kullanabilirsin saçlarının ön taraflarında açılma dökülme olduğunu düşünüyorsan kafein ve finasterid losyon kullanabilirsin erkenden önlem almış olursun günde 1 yada sabah akşam 2 defa 1 - 2 ml kullanabilirsin

0

excalibur

Yeni Üye
Üye
Konular
0
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçlarında ciddi bir dökülme yok yanlarında biraz çekilme var gibi genel dökülmeyi azaltmak için biotin çinko gibi multi vitamin içeren bir ürün kullanabilirsin saçlarının ön taraflarında açılma dökülme olduğunu düşünüyorsan kafein ve finasterid losyon kullanabilirsin erkenden önlem almış olursun günde 1 yada sabah akşam 2 defa 1 - 2 ml kullanabilirsin

hocam öncelikle cevap için teşekkürler biotin çinko dediğiniz bu ürün müdür? günde bir defa mı alacağım. kendi b12 ve çinko haplarımı ikisini de günde birrer ker alıyorum. buna başladığımda ordaki çinkoyu bırakacğaım öyleyse? https://www.hepsiburada.com/bioxcin-biotin-5000-mcg-cinko-15-mg-60-tablet-pm-HB00000MK6UP

hocam lavoboya ne zaman elimle şöyle bi oynasam saçlarımı baya dökülme oluyor. ve birkaç ayda yanlar yani şakaklar da açıldı. ön tarafı bilmiyorum açıkçası ama gene açılma var gibi geliyor bana. şu anlık sıkınıt yok benim için ama böyle sürekli dökülmesi normal mi? bana değil gibi geliyor o yüzden çözüm arıyorum.
kafein ve finasterid losyon nedir hocam biraz araştırdım nasıl uygulanacağını anlamadım. bir de prp mezoterapi vs. önerir misiniz? bir klinikle telefondagörüştüm toplam 3-4 bin gibi oluyor 5-6 seans. sizce prp veya mezoterapi yaptırayım mı

0

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Konular
0
Voonka 5mg biotin 102 tablet var fiyatı uygun sadece biotin vitamini içerir çinko içiyorsan bioxcin tablete gerek yok yemekten sonra günde 1 tane yeterli..

Saçlarını her yıkadığında ellerinde aşırı miktarda saç kalıyorsa dökülme var demektir. Prp ve mezoterapi yaptırman şu an için çok gereksiz sürekli olarak yaptıramazsın. Losyonlar ile ilgili ayrıntılı konu ilerde açmayı düşünüyoruz.

0

haydi

Üye
Üye
Konular
0
Saçlarınız bana genetik dökülme genetik olarak bir durum olduğunu gösterdi, genetik saç dökülmesini bir süre erteleyebilirsin özel değilse stres falan yapıyormusun bunun sebebi nedir?

0

excalibur

Yeni Üye
Üye
Konular
0
yaşım 24.saçlarım güçsüz ve dökülüyor özellikle son birkaç aydır lavoboya başımı eğip şöyle bir karıştırsam 15-20 tel saç dökülüyor. elimi ne zaman kafama atıp saçımla oynasam gene dökülüyor. son birkaç aydır şakaklarım da açıldı. ne yapmalıyım

0

crown

Üye
Üye
Konular
0
Saç dökülmesi her gün bu şekilde mi , kullandığın şampuan ne marka ve saç bakımı için herhangi bir saç bakım ürünü kullandınız mi

0

GÖKDEMİR

Üye
Moderatör
Konular
0
Foruma resim ekleyin saç durumunuza bir bakalım. Hangi tip saç dökülmesi durumunuz var. Yaşın genç olduğu için oral antiandrojen kullanmanızı önermem. Sürdürülebilir topikal bir tedavi şeklini düzenli olarak kullanman gerekebilir. Şakak kısımları en zor tedavi edilen yerdir ve dökülen saçların çıkması zordıur. Uygulayabileceğin losyon tavsiyesi önerebilirim. İhtiyaca göre biotin, çinko ve b6 vitaminleri kullanabilirsin.

Users who are viewing this thread

Üst Alt