Saçkıran kortizon iğnesi yaptıranlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi My Precious
  • 1K Görüntülenme
  • 3 Yorum
M

My Precious

Üye
Merhabalar 3 yıl önce yaşadığım sıkıntılar yüzünden saçkırana yakalanmıştım fark ettiğimde çok geç olmamıştı doktora muyayene oldum hemen iğneli tedaviye başladım. Tedavi çok zor geçti iğneler sürekli batırıp çıkartınca doğal olarak acıyordu. İkinci kez başka doktora muayene olduğumda bana söylediği şuydu kısa zamanda tedaviye başlanılmalı aradan uzun süre geçince tedavi sonuç vermezmiş yani sarımsak, dermaroller, minoxil işe yaramıyormuş. Kısaca demek istediğim saçkırana yakalanırsanız vakit kaybetmeden doktora gidip tedaviye başlamanız gerekir. Ben tedavi olduktan sonra saçlarım eskisinden bile daha gür çıktı. Çok şükür saçkırandan kurtuldum. Sarımsak felan başka şeyler hiç denemedim doktorum ne dediyse onu yaptım. Saçkıran olan arkadaşlara umarım yardımcı olabilmişimdir soran olursa varsa yardımcı olabilirim.

Alperen

Alperen

Üye
Saç kıran olan bir arkadaşım kortizonlu iğne yaptırarak saç kıran rahatsızlığından kurtuldu

A

Aytekin

Üye
Benim bir tanıdığımın 15 yerinde yayılan saçkıran var kortizon tedavileri yaptırdı hiç faydası olmadı kesin bir çözümünü bilen varsa bilgilendirme yapabilir mi?

H

Hairos

Üye
Kortizon iğnesi de işe yaramıyor hangi tedaviyi yaptırdıysam olmadı

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
120
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
162
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
321
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
358
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
277
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
532
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
46
Çevrim içi ziyaretçiler
44
Toplam ziyaretçi
90
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt