Saçına badem yağı kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi DeCitron
  • 231 Görüntülenme
  • 1 Yorum
D

DeCitron

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
2
Arkadaşlar saç gürleştirmek için tatlı badem yağı kullananlar var mı, berber arkadaşım haftada 2 defa saç diplerine bu yağı sürüp masaj yapıyormuş saç derisinde kan dolaşımını hızlandırarak antioksidan etkisi ile köklerdeki inflamsyonu azaltarak ağrıya, kaşıntılara alerjik reaksiyona çok iyi geliyormuş. Badem yağını saç diplerine sürüp bone ile kapatıp gece boyu bekletiyormuş sabahta saçı yıkıyorum söyledi. Bana önerdi genetik dökülmeye normal dökülmelere faydası yüksekmiş. Badem yağı kullananlar var mı faydasını görenler tecrübelerini aktarabilir mi?
 
B

Bearhug

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Arkadaşım kaş ve kirpiklerine hint yağı sürüyordu iyi bence, badem yağını tavsiye etmem, saçları önce parlatıp sonra kurutur, öyle bir şey badem yağı, genetik dökülmeyede faydası yoktur diyorum.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
16
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
22
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt