Saçımda aşırı derecede kepek var

Saçımda aşırı derecede kepek var

Arkadaşlar saçımda çok fazla kepek oluyor hep omuzlarım kepek görüntüsü saçlarımı taradığımda öyle böyle değil çok yoğun saçımı yıkayalı 6 saat oldu şimdi saçımı bir okşadım kepekler pıt pıt dökülüyor kullandığım şampuan panthene kepek saçlar için fayda etmiyor çözüm öneriniz varmı?
5 6
1
[QUOTE="riwer, post: 2264, member: 76"] Konazol şampuan önerebilirim saçımda kepek yağlanma eser kalmadı [/QUOTE] Konazol şampuan kullanıyorum kepek önlemede çok iyi yağlanmayı kesti eskisi gibi kepek olmuyor tek kötü tarafı aşırı kurutma yapıyor
0

burakal

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Arkadaşlar saçımda çok fazla kepek oluyor hep omuzlarım kepek görüntüsü saçlarımı taradığımda öyle böyle değil çok yoğun saçımı yıkayalı 6 saat oldu şimdi saçımı bir okşadım kepekler pıt pıt dökülüyor kullandığım şampuan panthene kepek saçlar için fayda etmiyor çözüm öneriniz varmı?

0

Alone

Yeni Üye
Üye
Konular
0
İçeriğinde kimyasal özlü yumuşatıcılı şampuanlar kullanma sabun kullan ılık suyla iyice durulama yap çok sık saç yıkama ve çok sıcak su kullanma

0

efealc34

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Bioblas Zınc Pyrıtıon şampuanını kesinlikle tavsiye ederim. Uzun süredir ben de aynı sorunu yaşıyordum daha sonra dost tavsiyesiyle bu şampuanı kullanmaya başladım kısa sürede olumlu sonuç aldım. Fiyatı da gayet makul 25 Tl ydi sanırım. Alınabilir bir ürün.

0

lusyus

Üye
Üye
Konular
0
Çok sıcak su ile saçlarınızı yıkamayın, saçlarında aşırı kepek olanlar 3 güne 1 ılık su ile aspirinli şampuan deneyebilir, yıkamadan sonra saçları iyi durulama şampuan kalıntısı bırakmamak gerekir.

Users who are viewing this thread

Üst Alt