Saç yağlanırsa dökülme ciddi oranda artıyor mu?

Saç yağlanırsa dökülme ciddi oranda artıyor mu?

Arkadaslar saçlarım ortalama 15 saatte yağlanıyor hergüm saç yıkamak zorunda kalıyorum. Sabah sekizde saçlarımı yıkayıp evden çıksam aksam olduğunda alnım ön saçlarım aşırı yağlanmış oluyor. Bu yüzden her gün yıkamak zorundayım fakat bu da saç dökülmesine neden olacak ileride erken yaşlarda dökülme problemine yol açıcak sonucta her gün kimyasal içerik sürüyorum. Saç yağlanmasıda saçların erken yaşlarda döküleceğini gösteriyormu. Bundam nasıl kurtulabilirim aşırı yağlanmayı nasıl önleyip geciktirebilirim ?
6 6
1
Yağlanma olunca değil dökülme başlayınca yağlanma artıyor androjen hormonları tetikliyor ikisinide
0

Çağrı

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Arkadaslar saçlarım ortalama 15 saatte yağlanıyor hergüm saç yıkamak zorunda kalıyorum. Sabah sekizde saçlarımı yıkayıp evden çıksam aksam olduğunda alnım ön saçlarım aşırı yağlanmış oluyor. Bu yüzden her gün yıkamak zorundayım fakat bu da saç dökülmesine neden olacak ileride erken yaşlarda dökülme problemine yol açıcak sonucta her gün kimyasal içerik sürüyorum. Saç yağlanmasıda saçların erken yaşlarda döküleceğini gösteriyormu.

Bundam nasıl kurtulabilirim aşırı yağlanmayı nasıl önleyip geciktirebilirim ?

0

mustafaa

Üye
Üye
Konular
0
Arkadaslar saçlarım ortalama 15 saatte yağlanıyor hergüm saç yıkamak zorunda kalıyorum. Sabah sekizde saçlarımı yıkayıp evden çıksam aksam olduğunda alnım ön saçlarım aşırı yağlanmış oluyor. Bu yüzden her gün yıkamak zorundayım fakat bu da saç dökülmesine neden olacak ileride erken yaşlarda dökülme problemine yol açıcak sonucta her gün kimyasal içerik sürüyorum. Saç yağlanmasıda saçların erken yaşlarda döküleceğini gösteriyormu.

Bundam nasıl kurtulabilirim aşırı yağlanmayı nasıl önleyip geciktirebilirim ?
O sıkıntı bende de var , her gün yıkıyorum mecbur , her gün yıkamak iyi değil deselerde yağlı saçla insanlar nasıl geziyor anlamıyorum hele losyon kullananlar mecbur her gün yıkamalı bence o zaman daha beter hal alıyor saç telleri

0

lusyus

Üye
Üye
Konular
0
şampuan neydi hocam?

0

Spitzer

Yeni Üye
Üye
Konular
0
Yağlanma olunca değil dökülme başlayınca yağlanma artıyor androjen hormonları tetikliyor ikisinide

Users who are viewing this thread

Üst Alt