Saç yağlanırsa dökülme ciddi oranda artıyor mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Çağrı
  • 485 Görüntülenme
  • 6 Yorum
Ç

Çağrı

Üye
Arkadaslar saçlarım ortalama 15 saatte yağlanıyor hergüm saç yıkamak zorunda kalıyorum. Sabah sekizde saçlarımı yıkayıp evden çıksam aksam olduğunda alnım ön saçlarım aşırı yağlanmış oluyor. Bu yüzden her gün yıkamak zorundayım fakat bu da saç dökülmesine neden olacak ileride erken yaşlarda dökülme problemine yol açıcak sonucta her gün kimyasal içerik sürüyorum. Saç yağlanmasıda saçların erken yaşlarda döküleceğini gösteriyormu.

Bundam nasıl kurtulabilirim aşırı yağlanmayı nasıl önleyip geciktirebilirim ?

M

mustafaa

Üye
Arkadaslar saçlarım ortalama 15 saatte yağlanıyor hergüm saç yıkamak zorunda kalıyorum. Sabah sekizde saçlarımı yıkayıp evden çıksam aksam olduğunda alnım ön saçlarım aşırı yağlanmış oluyor. Bu yüzden her gün yıkamak zorundayım fakat bu da saç dökülmesine neden olacak ileride erken yaşlarda dökülme problemine yol açıcak sonucta her gün kimyasal içerik sürüyorum. Saç yağlanmasıda saçların erken yaşlarda döküleceğini gösteriyormu.

Bundam nasıl kurtulabilirim aşırı yağlanmayı nasıl önleyip geciktirebilirim ?
O sıkıntı bende de var , her gün yıkıyorum mecbur , her gün yıkamak iyi değil deselerde yağlı saçla insanlar nasıl geziyor anlamıyorum hele losyon kullananlar mecbur her gün yıkamalı bence o zaman daha beter hal alıyor saç telleri

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
şampuan neydi hocam?

N

Norman91

Üye
Aynı problem bendede var

P

Pharmacy

Üye
Ciltte aşırı yağlanmayı androjen hormonları yapıyor yap bezlerini aktif tutuyor

S

Spitzer

Üye
Yağlanma olunca değil dökülme başlayınca yağlanma artıyor androjen hormonları tetikliyor ikisinide

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
147
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
294
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
324
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
257
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
504
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
692
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
25
Toplam ziyaretçi
65
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt