Saç siyahlatan şampuan kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Josepth
  • 412 Görüntülenme
  • 1 Yorum
J

Josepth

Üye
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar merhaba saçlardaki beyazlıkları kapatmak için saç siyahlatan şampuan kullananlar var mı, 3 ayda bir saçları boyama yapıyorum yaklaşık 3 ay beni kurtarıyor ancak saç boyama işlemi biraz uğraştırıcı olduğu için pratik olarak kullanılan saç siyahlatan şampuan kullanmak istiyorum. Hepsiburada ve trendyolda fazlaca yorumlar özellikle dexe ve john frieda saç koyulaştırıcı şampuan kullananlar oldukça fazla bir çok kişi memnun kalmış. Şampuanları ne kadar saçta bekletirseniz o kadar saçlar siyahlar yazmışlar. Bu tip şampuanları kullanım bilgisi verecek arkadaşlardam yorum bekliyorum teşekkürler.
 
L

Levent

Üye
Mesajlar
145
Tepkime puanı
5
Dexe şampuanı deneyin kullanma talimatında nasıl kullanılacağı yazıyor saçları tam boyamasada kullandıkça saçlar siyahlaşıyor şampuanı ne kadar bekletirsen o kadar çok koyulaşıyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
241
26yaman
26yaman
2
S
Cevaplar
4
Gösterim
440
revivo
revivo
revivo
B
Cevaplar
0
Gösterim
410
Burakar
Burakar
B
ramooo19
Cevaplar
1
Gösterim
270
rooney43
rooney43
rooney43
W
Cevaplar
3
Gösterim
536
Deliefe
Deliefe
D

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
66
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt