Saç ekiminden sonra toppik kullanımı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Levent
  • 539 Görüntülenme
  • 3 Yorum
L

Levent

Üye
Saç ekiminden sonra toppik kullanımı, toppik kullananlar ne gibi sıkıntılar ile karşılaştı bunu bilmek çok önemli. Saç ekimi sonrası toppik kullanmak zararı var mı? Saç ekimi yaptirdiginizi düşünüyorum ve bir süre sonra bir davet var diyelim ki 20 25 gün sonra kabuk dökümü yapılmış ve saçlar kısa artık dökülmeler başlamış kısa günün karı gibi düşünerek toppik kullanabilirsiniz. Özellikle kendim saç ekimi sonrası toppik kullandım yakından bakanlar ister istemez anlıyor saç ekimi yaptırdığınizi arkadaşların ilgili bakıyor lakin uzaktan bakanlar asla anlamıyor. Saç ekimi sonrası bu gibi durumlarda saçları en kısa sürede yatmadan yıkıyoruz. Zaman zaman ister istemez kendimde kullanıyorum toppik çünkü saçlar seyrek yapacak birşey yok kullandığım marka reklam değil en uygun maliyetli bir ürün aldım bende bu resimdekini kullanıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_20220529_222021.jpg
    IMG_20220529_222021.jpg
    4.9 MB · Gösterim: 144
T

Taner043

Üye
saç ekimi sonrası bu ara bende düşünmeye başladım çok kafaya taktığım bir mevzu değil

G

Gürayyyy

Üye
Saç ekimi sonrası 1 ay sonra topik kullanılabilir.

M

Mert34

Üye
Kullanılabilir ekilen saçların üzerinden 2 ay sonra

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
3
Gösterim
95
seckin uzel
seckin uzel
S
S
Cevaplar
2
Gösterim
100
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
38
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
83
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
3
Toplam ziyaretçi
3
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt