Saç ekiminden 10 ay sonra dökülme

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Hairos
  • 307 Görüntülenme
  • 4 Yorum
H

Hairos

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Saç ekiminden 10 ay sonra dökülme neden olur, ekim operasyonu sonrasında, ekilen saçlar genellikle ilk birkaç hafta veya ay içinde dökülme yaşayabilir. Bu dökülme normaldir ve genellikle "şok dökülmesi" olarak adlandırılır. Şok dökülmesi, ekilen saç köklerinin geçici bir durgunluğa veya uyku dönemine girmesi sonucunda meydana gelir. Ancak, bu dökülme sürecinden sonra saç kökleri tekrar büyüme gösterir.

Saç ekiminden sonra yaklaşık 3 ila 6 ay içinde yeni saç büyümeye başlar. Yeni saçlar önce zayıf ve ince olabilir, ancak zamanla güçlenir ve kalınlaşır. Yaklaşık 8 ila 12 ay sonra ekilen saçlar daha belirgin bir şekilde büyüme gösterir ve doğal görünümlü saçlar ortaya çıkar.

Bununla birlikte, herkesin saç ekimi sonrası deneyimi farklı olabilir. Bazı kişiler saçlarının tamamen yerine gelmesini ve istedikleri sonucu görmeyi daha uzun sürede bekleyebilirler. Saç ekimi sonrası dökülme veya saçların seyrelmesiyle ilgili endişeleriniz varsa, doktorunuzla iletişime geçmeniz önemlidir. Saç ekiminizin sonuçları ve beklentileriniz hakkında size özel tavsiyelerde bulunabileceklerdir.
 
X

xavi07

Üye
Mesajlar
13
Tepkime puanı
0
Arkadaşım saç ektirdi İstanbul'da bir yere 4300 greft oldu 2000 greft anca çıktı gerisi hepten döküldü şimdi ekim yaptırdığı belli oluyor ensede iz kaldı
 
O

overnight

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Saç ekimi yapıldıktan 10 ay sonra dökülme olması dht etkisinin fazla olduğunu saç kökünün tutunamadığını yada var olan saçlarım dökülmeye devam ettiğini gösterebilir.
 
Alberto

Alberto

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Saç ekimi sonrası 10 ay sonra saçlar dökülmeye başladıysa bu şu olabilir, var olan saçlarınız dökülebilir , saç ekimi olmayan buda çok dökülme gibi görünür. Ekilen saçların da döküldüğünü hissetirir.
 
E

ericline

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Var olan saçlar dökülmeye devam ettiği için seyrelme oluşmuş olabilir dht önleyici ilaç kullanmak gerekli diye düşünüyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
3
Gösterim
178
B
M
Cevaplar
4
Gösterim
302
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
4
Gösterim
263
Aydem
Aydem
A
S
Cevaplar
2
Gösterim
171
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
1
Gösterim
95
Aydem
Aydem
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
3
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
12
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt