Saç ekiminden 1 yıl sonra dökülme

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Teacher
  • 157 Görüntülenme
  • 1 Yorum
T

Teacher

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar mart 2022'de İzmir'de 3700 greft ön bölgeyle vertex alanına saç ekimi yaptırdım, ekimi dhi tekniği ile 7 saatte tamamlandı. Ekimden sonra ilk 3 ayda şok dökülme yaşadım bu süreçte xpecia tablet ve evocapil şampuan kullandım. Ekimin sorunsuz tamamlandı herşeyi merkezin dediği gibi yaptım sonuçlarda çok iyi oldu. Saç sıklığım beklediğim gibi çıktı. Ancak son 1 aydır saç dökülmelerinde artış var seyreklikler oluşmaya başladı. Nedenini bilmediğim bir şekilde ekilen bölgelerde saçlarda azalmalar oluşuyor. Bunun nedeni ne olabilir normal dökülme mi yoksa ne tür dökülme olabilir? Ekilen saçların döküleceği pek düşünmüyorum ama aklım geliyor yinede.
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Saç ekimi sonrası ekilen saçlar muhtemelen var olan saçların diye düşünüyorum, resim koyabilirsen daha iyi anlamış analiz etmiş oluruz.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
19
gelemem
gelemem
G
B
Cevaplar
3
Gösterim
112
seckin uzel
seckin uzel
S
S
Cevaplar
2
Gösterim
106
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
44
simahi99
simahi99
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
16
Toplam ziyaretçi
50
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt