Saç ekiminden 1 ay sonra darbe

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 461 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Saç ekiminden 1 ay sonra darbe olması, saç ekiminden sonra bir ay geçtikten sonra darbe almanız durumunda, öncelikle sağlık durumunuzun nasıl olduğuna bağlı olarak tıbbi yardım almanız gerekebilir.

Saç ekimi, kafa derinizde küçük kesiler yapılması ve saç köklerinin bu kesilere yerleştirilmesi işlemidir. Bu nedenle, saç ekiminden sonra kafa deriniz hassas olabilir ve darbe gibi bir travma durumunda daha fazla zarar görebilir.

Eğer darbe sonrasında aşırı bir kanama, şiddetli ağrı veya kafa derinizde şişlik gibi belirtiler fark ederseniz, hemen bir doktora başvurmanız gerekebilir. Bu belirtiler ciddi bir yaralanmanın işaretleri olabilir ve acil tıbbi müdahale gerektirebilir.

Ancak, darbenin hafif olduğunu düşünüyorsanız ve herhangi bir belirti yoksa, saç ekimi sonrasında dikkat etmeniz gerekenleri hatırlamanızda fayda var. Örneğin, kafa derinize baskı yapabilecek spor veya ağır fiziksel aktivitelerden kaçınmanız, uygun bir başlık veya şapka takmanız ve direkt güneş ışığından korunmanız önerilir. Bu önlemler, saç ekiminizin başarılı bir şekilde iyileşmesine ve yeni saçların sağlıklı bir şekilde büyümesine yardımcı olabilir.
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Saç ekimi sonrası 1 ay sonra darbe alsanda sanırım birşey olmaz diye düşünüyorum zaten kökler kaynamış oluyor.
 
U

Umut

Üye
Mesajlar
12
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Kanama oldu mu efendim
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
95
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
101
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
158
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
160
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
25
Toplam ziyaretçi
65
Robots
18

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt