Saç ekiminde başarılı sonuç nasıl alınır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Lason
  • 220 Görüntülenme
  • 1 Yorum
L

Lason

Üye
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Saç ekimi görüşmeleri yapıyorum ve saç ekiminde başarılı sonuç almak için ne yapabilirim? Saç ekimi sürecinde kimi saç ekim merkezi maxiumum greft çalışırım diyor kimi saç ekim merkezi 4500 greft yaparım diyor nasıl kime karar vereceğiz? Fue olursa biraz daha ucuz safir fue olur biraz pahalı dhi saç ekimi daha pahalı anlamadım gitti. saç ekimi için nasıl başarılı sonuç alabilirim.
 
Mina

Mina

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Max greft demek, sizden alınabilecek sayı demek. Diğer firma yaklaşık 4500 greft çıkacağını düşünmüştür. Biri tahmini sayı vermiş, diğeri alınabilecek max sayı demiş. Sağlaması yapıldığında donör alandan üç saçtan biri alınacak. Ön saç çizgisi bazen mecburiyetten geriden alınır. Saç ekilmesi alan geniş ise arkada açıklık bırakmamak ya da daha fazla alan kapatmak için.Başka bir sebepte yeteri miktarda saç var ise dökülme tipinize ( bazı kişilerin kulak üstündeki saçlar fazla geridedir) yaşınıza, kaslarınızı ve mimik çizgilerinize göre geriden alınması gerekir. Erkeklerde taş ilerledikçe ön saç çizgisi geriye gider, alnı açılır bu doğallığı vermek için eski halinden bir tık geriden alınır. Alın çizgilerinin ve kasların üzerine ekilen saç, doğal durmaz. Yemek yerken mimik yaparken oynayan saç, kötü durur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
109
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
109
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
165
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
167
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
5
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
15
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt