Saç ekimi yaptırıp memnun kalmayanlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi jamesblond
  • 331 Görüntülenme
  • 2 Yorum
J

jamesblond

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar saç ekimi yaptırmayı düşünüyorum ancak aklıma takılan bir soru var sonuçta saç ekimi kötü olduğu zaman geriye dönüşü yok hem ense bölgenden birçok saç alınıyor hem de yanlardan birçok saç alınıyor bir de üst bölgelerin estetiksel olarak kötü duruyor bugün birkaç arkadaşla görüştüm saç ekimi yaptırmış yani çoğu hiç memnun olduğunu söylemiyor böyle bir saçlarına baktım ekim yapıldığı açıkça belli aralarında boşluklar var saç derisi parlıyor ön saç çizgisi yapıldığı belli sık bir görünüm yok saçları İnce yani anlayamadım sorduğumda tam memnun olamıyon iyi de bir yere ekim yaptırdık dediler genelde hep bu şekilde görüyorum acaba saç ektirip memnun kalmayanlar neler düşünüyorsunuz yazabilir mi?
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
saç ekimi yaptırıp memnun kalmayan kişiler evet var ya ön çizgi çok kötü yapıyorlar yada seyrek saç ekimi bunun sebebleri saç ekimine girmeden önce kendilerini feda etmeleri farkında olmadan, bir saç ekimine giren ekibin ismini önceden öğrenin araştırın
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Bu konu içinde saç ekimi yaptırmış bir hasta memnun olmadığını şikayetini aktarıyor

 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
88
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
99
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
150
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
157
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
10
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
19
Robots
30

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt