Saç ekimi yaptıranlar bakabilir mi?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Çağrım
  • 223 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Ç

Çağrım

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Saç ekimi yaptıranlar ile burda sohbet etmek istiyorum yıllar önce saç ekimi yaptıran bir yol arkadaşınız olarak 2. saç ekimi düşünüyorum. 10 yıl önce bu kadar gelişmiş bir saç ekimi teknikleri operasyonları yoktu diyebilirim, bugün çok fazla saç ekimi yöntemleri var ve hangisini yaptırmakta kararsız kalıyor insan akşam fotoğraflarımı yüklemek istiyorum öncesi ve sonrası olarak sonrada saç ekimi için siz değerli forum arkadaşlarımdan yorumlar almak istiyorum. Saç ekimi öncesi ve saç ekimi sonrası neler yapmam gerektiği ile ilgili. İstanbul'da çok fazla saç ekim merkezi var ve en iyisini bulmak için elimden geleni yapacağım fiyat performansı, saç ekimi çizgisi gibi gibi yaptığı saç ekimi işlemlerinin öncesi ve sonrası sonuçlarının paylaşılması gibi arkadaşlar sizinde tavsiyeleriniz varsa lütfen benimle paylaşırmısınız.
 
A

Ahmetyzc

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
1
Konum
istanbul
Cinsiyet
Bay
selamlar, fotoğraflarınızı eklememişsiniz ama ben de saç ektirmiş biri olarak size yardımcı olmak isterim. yaklaşık 10 ay önce akl de ektirdim ataşehir palladium avm karşısında, instagram dan hasan beyi görmemle başladı benim serüvenim. kök hücreli saç ekimi diye bi şey varmış ben o şekilde yaptırdım olan saçım da dökülmesin diye böyle bir yöntem önerdi hasan bey ve gerçekten işe yaradı. dökülmem yok saçlarım sıklaştı öneririm
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
Ç

Çağrım

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Merhaba evet resimlerimi ekleyemedim boyutu büyük geldi.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

O
Cevaplar
3
Gösterim
177
B
M
Cevaplar
4
Gösterim
302
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
4
Gösterim
263
Aydem
Aydem
A
S
Cevaplar
2
Gösterim
171
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
1
Gösterim
95
Aydem
Aydem
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
14
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
29
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt