Saç Ekimi Sürecinde Ön Çizgisi Nasıl Olmalıdır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 377 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
306
Tepkime puanı
10
Saç ekimi sürecinde ön çizgisi nasıl olmalıdır? Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin ön çizgilerinin çok güzel olmasını ve saç ekimi yapıldğının farkedilmemesini istiyor. Tüm insanların ön saç çizgileri doğal olarak kusurlu dalgalı farklı bir yapıya sahiptir. Saç dökülmesi yaşayan kişilerin çok az bir kısmında dahi olsa düzensiz bir durum mevcuttur. Hatta birbirinden farklı yüksek içeri giren alanlar vardır. Saç ekimi düşününen kişilerin düzgün bir saç çizgisi oluşturması demek gereçekten hoş olmayan doğal olmayan bir saç ekimine benzemesidir. Saç ekimi doğal olmasını isteyen kişi dalagalı ve girintili çıkıntılı saç ekimi yaptırmalıdır.

Saç Ekilen Saçlar Yönü Nasıl Olmalıdır?​

Saç ekimi sürecinden saç ekimi yapıcak ekip kesinlikle tecrübeli ve güvenilir bir ekip olmalıdır. Saç ekimi sürecinden saçlarınızın yönü nereye ise saç ekimi ekilen köklerde o yönde ve o açıda olmalıdır.
 
E

edias

Üye
Mesajlar
89
Tepkime puanı
1
Ön saç çizgisi çok dikkat edilmesi gerekiyor dostlar, koca koca delikler açtırmayın çok belli oluyor gülünç duruma düşmeyin
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
32
Chemist
Chemist
C
S
Cevaplar
2
Gösterim
63
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
30
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
51
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt