Saç Ekimi Sürecinde Ön Çizgisi Nasıl Olmalıdır?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 354 Görüntülenme
  • 1 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
304
Tepkime puanı
10
Saç ekimi sürecinde ön çizgisi nasıl olmalıdır? Saç ekimi yaptırmak isteyen kişilerin ön çizgilerinin çok güzel olmasını ve saç ekimi yapıldğının farkedilmemesini istiyor. Tüm insanların ön saç çizgileri doğal olarak kusurlu dalgalı farklı bir yapıya sahiptir. Saç dökülmesi yaşayan kişilerin çok az bir kısmında dahi olsa düzensiz bir durum mevcuttur. Hatta birbirinden farklı yüksek içeri giren alanlar vardır. Saç ekimi düşününen kişilerin düzgün bir saç çizgisi oluşturması demek gereçekten hoş olmayan doğal olmayan bir saç ekimine benzemesidir. Saç ekimi doğal olmasını isteyen kişi dalagalı ve girintili çıkıntılı saç ekimi yaptırmalıdır.

Saç Ekilen Saçlar Yönü Nasıl Olmalıdır?​

Saç ekimi sürecinden saç ekimi yapıcak ekip kesinlikle tecrübeli ve güvenilir bir ekip olmalıdır. Saç ekimi sürecinden saçlarınızın yönü nereye ise saç ekimi ekilen köklerde o yönde ve o açıda olmalıdır.
 
E

edias

Üye
Mesajlar
88
Tepkime puanı
1
Ön saç çizgisi çok dikkat edilmesi gerekiyor dostlar, koca koca delikler açtırmayın çok belli oluyor gülünç duruma düşmeyin
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
4
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
13
Robots
25

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt