& Saç Dökülmesi Forum

Sacekimisonuclar.com Sizlere saç dökülmesi ve saç ekimi hakkında her tür bilgiye rahatça ulaşma ve sorunuza cevap bulma olanağı tanıyan yardımlaşma platformdur.

Saç ekimi sonrası toppik kullanılır mı?

Saç Ekimi Fiyatları

rooney43

Üye
Üye
Konular
5
Uzun zamandır saç dökülmesi yaşıyorum saç ekimi sonrası toppik kullanılır mı?  Önlerimde bulunan ve tepede ki seyrekliği saçlar uzadıkça kapatmaya çalışıyorum tabi psikolojik olarak saç ekimi belli olmasın diye saç ekimi sonrasındaki süreç için toppik kullanmanın zararı olur mu?

haydi

Üye
Üye
Konular
3
genç yaşta yani 23 yaşında saç ekimi yaptırmış biri olarak 10 yıl önce saç ekimi sonrası toppik kullandım. saç ekimi sonrası toppik kullanımı için 2 detaya dikkat etmeniz gerekiyor. Bir kaç olumsuz durum ilede karşılaşabilirsiniz.
1- 1. ayın sonunda kullanabilirsiniz.
2- Kullandığınız an hemen kısa sürede yıkamalısınız.

seranew

Yeni Üye
Üye
Konular
1
saç ekimi sonrası toppik kullanmanın hiç bir sıkıntısı olmaz, 1 ay kullanmamalı sadece yakın bir arkadaşım kullandı ordan biliyorum

edias

Üye
Üye
Konular
6
saç ekimi sonrası toppik kullanmanın herhangi bir zararı oldugunu düşünmüyorum, zaten saçda kısa bir süre kalacak yada saçlı kısa saçlı deride, yaralar geçtiğine emin olduğunda ve saç köklerin dökülmeye başladığında özel günlerinde ve kısa süre sonra 2 3 saat sonra yıkayabileceksen rahatlıkla kullanabilirsin. Evet zararı olabilir mi olabilir. Kullanan bir arkadaşımı bildiğim için çok fazla sıkıntı olmaz sanırım arkadaşımda olmadıda

Alperen

Üye
Üye
Konular
6
Kendinizi rahat hissedebileceğiniz kadar rahat olun saç ekimi sonrası şok dökülme yaşıyorsunuz saçlarınızın tamamı dökülmüyor bu dökülmeyenler ile belirli bir süre çok rahat şekilde sıfır numara gibi takılabilirsiniz. Kullanan vardı forum bulursam link bırakayım

Konuyu okuyanlar

Etiketler

Saç tedavisi başarısı için:
Azim...
Sabır...
Zaman...
Bilgi...
ve imkan...

Üst Alt