Saç ekimi sonrası şampuan ve vitamin kullanımı

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alperen
  • 480 Görüntülenme
  • 2 Yorum
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Saç ekimi sonrası şampuan ve vitamin kullanımı. Saç ekimi operasyon sonrası doktorun tavsiye edeceği ilaçlardan bir kaç tanesi şampuan , vitamin , sprey kullanımları gerekiyor. Saç ekimi sonrası aspirin kanı seyrelttiği için bazı doktorların vücutta kanın seyrelmesi ile birlikte kan dolaşımı kolaylaşır ve bununla birlikte sağlıklı saçların çıkışı hızlanır. Gelelim asıl konuya bu konuyu daha önce bir çok saç ekim merkezini tanıma fırsatım olduğu için , ayrıca e-ticaret çalışmalarında fason üretim çalışmalarına katıldığım için saç ekim merkezleri kendi marka adı altında kozmetik firmalarına üretim yaptırıyorlar. Kozmetik firmaları içeriğe göre fiyat çalışması yapıp firmalarla ortak çalışma içine giriyor. Özellikle iddaa ediyorum saç ekim işinden sizden 5.000 tl ücret aldıysa saç ekimi sonrası satacağı ürün 2000 lira ise şuna inanın ki %25 maliyeti olduğunu düşünebilirsiniz. Size satılan ürün sahte bir ürün değildir ama açıkcası pahalı bir ürün alacağınızı bilin. Saç ekim merkezleri fason üretim yaptırıp bu markayı sizlere satıyor zaaflarınızı biliyor. Saç ekimi sonrası herkesin vitamin sprey, şampuan kullandığını biliyor saç ekim merkezine tamamen kendinizi teslim ettiğiniz için siz önerdiği şampuanı almak istiyorsunuz. Yakın arkadaşımın şampuan üretim noktasında görüşmeleri oldu özellikle saç ekimi sonrası dermatolojik şampuan kullanılır ve bu şampuan muadilleri prozinc, sawpao gibi ürünler 75 tl gibi satılırken 19 tl ye üretim için anlaşma yapmıştı düşünün ne kadar maliyete yaptırdıklarını. Türk Patent end. Adınıza almış olduğunuz marka için herhangi bir kişide üretim yaptırabilir çok basit. Saç ekim merkezlerinin tavsiye ettiği hiç bir ürünü almayın özellikle kendilerinin sattığı. Dalinde kullanmayın :) saç köklerine hiç bir faydası olmayan bir şampuan. Özellikle bu konuda sizlere tüm bilgileri sunabilirim.
 
lusyus

lusyus

Üye
Mesajlar
153
Tepkime puanı
4
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Saç ekim merkezleri çok fazla ücretle saç ekimi sonrası set satıyor.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Saç ekim merkezleri çok fazla ücretle saç ekimi sonrası set satıyor.
Saç ekim merkezleri için yeni bir ticaret alanı saç ekimi sonrası set satışı evet var kesinlikle almayın 300 500 liraya yapılacak bir bakım için 2500 lira ne demek
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
109
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
109
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
165
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
167
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
32
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
53
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt