Saç ekimi sonrası saç küsmesi neden olur?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 1K Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Saç ekimi sonrası saç küsmesi neden olur? Donör bölgesi, kulak arkası , arka köklerin alındığı bölgelerda kimi saç ekimi hastalarında bu gibi durumlar oluşabiliyor. Saç ekimi sonrası ekim merkezi ile irtibata geçip o bölgeye prp tedavisi yaptırabilirsiniz bu gibi durumda saç ekim merkezi bu işlemi ücretsiz sağlayacaktır. Saç ekimi sonrası saç kökleri alınan bölgede bu gibi durum olduğunda korkmayın çünkü bu durum geçici.

Saç ekimi merkezleri 2021 yılı ve geçmiş yıllarda en başarılı olarak saç ekimi yaptırabileceğiniz yerleri forumda bazı konularda detaylı sunum yaptık. Adresinize göre dilediğiniz herhangi bir tercih yapabilirsiniz. Her biri alanında son derece uzman isimler tarafından çok iyi saç ekimi sonuçları elde etmiş ve adını tüm Türkiye’ye duyurmuş firmaları isimleri forum sitemizde yayınlıyoruz. Saç ekimi sürecinde bazen ister istemez olumsuz durumlar ile karşılaşabiliyor bazen saç ekimi yapan teknik hemşirenin hatası bazende kişinin saç ekimi sonrası hatası olabiliyor. Saç ekimi sürecinde çok dikkat etmek gerekiyor. Saç ekimi sonucunda saç ekimi alınan bölgelerde saç dökülmesi aynı saç kıran gibi bir durum meydana geliyor bu gibi durumda acil bir şekilde saç ekim merkezi ile irtibata geçip söylenen tavsiyeleri gerçekleştirmek.

Saç ekimi sürecinde saç ekimi karar verirken lütfen saç ekimi örneklerine göz atmanızı , fiyat değerlendirmesini, saç ekimi örneklerinin sizin saç tipiniz ile saçlarının kalın saç teli , ince saç teli olduğunu kontrol edin lütfen. Sosyal medya çevrelerinde forumlarda gördüğünüz saç ekimleri sizi yanıltabilir. Özellikle saç ekim firmalarının sosyal medyada yayınladığı görsellerden kaçınmanızı rica ediyorum. Çünkü hiç biri olumsuz bir saç ekimi yayınlamaz.
 
M

Musti

Üye
Mesajlar
47
Tepkime puanı
1
Hocam saç ekimi sonrası saçlarda oluşan küsme saç dökülmesi 3 4 ay sonra kendine geliyor
 
P

Punisher

Üye
Mesajlar
33
Tepkime puanı
1
Belki kan dolaşımı sekteye uğruyorya bundan dolayı olabilir diye düşünüyorum
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
2
Gösterim
109
ferhathbk
ferhathbk
F
N
Cevaplar
1
Gösterim
109
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
165
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
167
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt