Saç Ekimi Sonrası Proscar Kullanımı

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Alahan
  • 636 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Alahan

Üye
Mesajlar
63
Tepkime puanı
1
Ekim yaptırdığım merkeze sorduğumda kullanabilirsin sorun olmaz demişlerdi ilk 3 ay xpecia tablet kullandım 3 aydan sonra proscar finasterid kullanmaya başladım. Saç ekimi yaptıralı 6 ay oldu. Bu konuda çok yorumlar var baktığımda kimisi etkisi olmadı derken kimisi çok yan etki gördüklerini dile getirmişler. Tekrardan xpecia tablet ile birlikte proscar kullanmayı düşünüyorum sorun teşkil eder mi? Sadece xpecia tablet kullansam proscar kadar tek başına faydası olmaz mı?

Araştırma yaparken böyle bir siteye denk geldim -https://www.propeciahelp.com sonuçlar baya iç karartıcı diyebilirim siz ne dersiniz kararsız kaldım açıkcası.
 
C

Chemist

Üye
Mesajlar
77
Tepkime puanı
1
İnternetteki yorumlara çok kafa takmayın. Xpecia tablet DHT önlemede çok faydası olmaz ama yeni çıkan saçlara faydası olacaktır. İkisinide beraber kullanabilirsin zararı olmaz, proscar xpecia ile kıyaslama yapılamaz. Mevcut saçlar içinde etkisi olcaktır. Yan etkileride öyle abartılcak kadar değil.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
88
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
99
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
146
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
155
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
41
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
64
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt