Saç ekimi sonrası nasıl bir şampuan kullanmalıyız?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Mete
  • 218 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Mete

Mete

Üye
Saç ekimi sonrası nasıl bir şampuan kullanmalıyız? Saç ekimi için çok yüksek ücretler ödeyip ve bunun sonucunda o güzel yeni taptaze saç kökleri için iyi bir şampuan kullanılmalı. Saç ekimi sonrası kullanıcıların en çok tedirgin olduğu hangi şampuan saçlarıma daha iyi etki eder ve nasıl bir sonuç alırım düşüncesidir. Saç ekim merkezleri sadece saç ekim yapmakla kalmıyor gördüğüm ve okuduğum kadarıyla saç ekimi sonrası ürünlerden para kazanma yollarını seçmiş 200 300 liraya yaptırdıkları ürünleri 1000 1500 gibi rakamlara müşterilerine satmaya kalkıyorlar. Özellikle saç ekimi sonrası sürecinde nelere dikkat edebileceğini bilmeyen arkadaşlarımız için özellikle onlara Dermo Kozmetik şampuan kullanmalarını ve tuzsuz bir şampuan kullanmalarını söylemek istiyorum. Tuzlu bir şampuan saç köklerine zarardır arkadaşlar merak ettiklerinizi elimden geldiğince açıklamaya gayret edeceğim sormak istediklerinizi sorun sizi doğru yönlendirmek istiyorum. Saç ekimi sonrası kullanılacak ürünler vitamin ve şampuan bu 2 si çok önemli. Market raflarında kokusu rengi markası sizi aldatmasın lütfen dikkat edin. Şunu çok iyi biliyorum vaktimiz zamanımız çok değerli olduğu için şampuan içerikleri araştırmalar konusunda zayıfız insanlar birine inanmak onun doğruları hakkında söylemleri ile ilerlemek istiyor. Eczanelerde satış yapan eczane kafalarına inanmayın pek bilgileri yoktur Doktorlar içerik olarak bilgi dışında veya ecza depolarının tavsiye dışında içerik olarak genel bilgi vardır. Özellikle benim bir arkadaşım var şampuan ile ilgileniyor yakınları falan ben dinledikçe şok oluyorum basit şampuanlar var hemde 100 lerce içerik konusunda detaylı araştırmalar yapıyor. Şampuan için ilk tercihiniz tuzsuz şampuan olacaktır. Saç ekimi yaptırdınız tuzlu şampuan iyi gelmez

Son düzenleme:
crown

crown

Üye
Çok teşekkür ederim bu kadar bilgilendirme için saç ekimi sonrası firmaların ürün satmak istemesi çokca duyduğum bir uygulama neredeyse içerikleri bile bilmiyorlar belkide çok pahalı ürünler kimse almamalı ezbere şampuan kullanmamalı

B

byburkay

Üye
En ideali ucuz bebek şampuanı kullanmaktır

H

hknbalota

Üye
saç ekimi işlemi sonrası saç çıkışını desteklemek için bioxcin forte şampuan kullandım öneri üzerine. süreç çok iyi geçti sorunsuz. sonuçtan da memnun kaldım yaptıranlara öneririm

M

Madenci

Üye
saç ekimi işlemi sonrası saç çıkışını desteklemek için bioxcin forte şampuan kullandım öneri üzerine. süreç çok iyi geçti sorunsuz. sonuçtan da memnun kaldım yaptıranlara öneririm
İçerik olarak çok güvenmiyorum ve çok fazla reklam harcıyorlar.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
3
Gösterim
95
seckin uzel
seckin uzel
S
S
Cevaplar
2
Gösterim
100
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
38
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
83
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
6
Robots
11

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt