Saç Ekimi Sonrası Minoxidil Kullanımı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi laver
  • 684 Görüntülenme
  • 6 Yorum
L

laver

Üye
Saç ekimi sonrası minoxidil, minoxil kullanımı ile ilgili size sormak istediklerim var güzel arkadaşlarım çok endişe yaptım diyebilirim bu konuda, saç ekimi sürecinde 35. günümdeyim ve 2 haftadır saç ekimi sonrası minoxil minoxidil kullanıyorum, Minoxil kullanan arkadaşların sosyal medya grup takip ediyorum orda soru sordum herkes kötü yorumlar yaptı vay şöyle yok böyle saçların çok dökülecek gibi, saç ekimi sonrası minoxidil kulalnımını doktor önerdi, şuan yolun başındayım ne yapmalıyım sizce?

K

Koray

Üye
minoxidil bıraktın mı tekrar dökülüyor bunu biliyorsun değil mi?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
L

laver

Üye
Nasıl yani saç ekimi ekilen saçlarda mı dökülüyor kardeşim anlamadım

T

Tek

Üye
Hocam sprey düzenli kullanımda işe yarıyor. Saç ekimini bir de minoxil ile desteklerseniz 5-6 ay sonra cidden güzel bir görüntü oluşacaktır. Fakat bu spreyi önür boyu kullanamazsınız ve braktığınız az istinasız tüm etkisi faydası yok olacaktır. Minoxil in faydasının ani şekilde kaybı sizde kötü görüntü oluşturabilir. Ben kesinlikle kullanmamanızı tavsiye ediyorum

T

Tek

Üye
dönüşümlü olara xpecia ve Solgar biotin 5000 kullanıyorum. Prp yaptırıyorum ayda bir. 90 gün oldu yaklaşık benim saç ekimi

• Konu Sahibi Konu Sahibi
L

laver

Üye
Xpecia ve Solgar dediğiniz hap mı

T

Tek

Üye
Aynen doğrudur hap sprey minoxidil kullanmasanızda olur

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
415
My Precious
My Precious
M
V
Cevaplar
5
Gösterim
811
Burda
Burda
B
I
Cevaplar
6
Gösterim
1K
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
3
Gösterim
658
seco
seco
S
B
Cevaplar
1
Gösterim
577
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
2
Gösterim
358
Math
Math
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
9
Toplam ziyaretçi
9
Robots
19

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt