Saç ekimi sonrası donör bölgede ağrı ve şişlik

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Berkay
  • 189 Görüntülenme
  • 4 Yorum
B

Berkay

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar saç ekimi yaptıralı 9. gün oldu donör bölgemdeki ağrı giderek artıyor zonklama gibi ağrılar oluşuyor gece saat 04:20 uykudan yanma ve batma ile agri hissi ile uyandim uyuyamıyorum zaten ense bölgesine yatamıyorum. Ekim yaptırdığım yer bana ağrı kesici olarak 6 saat arayla bir arveles bir parol almam önerdiler ilk günlerde bu durum normalmiş. Tamam ağri kesiciler iyi geliyorda etkisi gectigi anda uykumdan bile uyanıyorum. Bir süre iyi geliyor ama ağrı kesici etkisi azalınca tekrar başlıyor. Yanma, ağrı, karıncalanma gibi bazı sorunlar var zamanla düzelirde neden bu kadar ağrı oluyor. Bazı arkadaşlarda bu kadar ağrı olmadığını söylediler. Benim bünyeden dolayı mı oluyor ki acaba.
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Allah kolaylık versin kardeşim zor olmalı, bunları duydukça saç ekimi sürecine girmekten çok korkuyorum
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Arkadaşlar saç ekimi yaptıralı 9. gün oldu donör bölgemdeki ağrı giderek artıyor zonklama gibi gibi ağrılar oluşuyor gece saat 04:20 uykudan yanma ve batma ile agri hissi ile uyandim uyuyamıyorum zaten ense bölgesine yatamıyorum. Ekim yaptırdığım yer bana ağrı kesici olarak 6 saat arayla bir arveles bir parol almam önerdiler ilk günlerde bu durum normalmiş. Tamam ağri kesiciler iyi geliyorda etkisi gectigi anda uykumdan bile uyanıyorum. Bir süre iyi geliyor ama ağrı kesici etkisi azalınca tekrar başlıyor. Yanma, ağrı, karıncalanma gibi bazı sorunlar var zamanla düzelirde neden bu kadar ağrı oluyor. Bazı arkadaşlarda bu kadar ağrı olmadığını söylediler. Benim bünyeden dolayı mı oluyor ki acaba.
Parol bu ağrı kesici hafif değil mi kesmez ki bu kadar ağrıyı daha fazla yükln
 
A

Alahan

Üye
Mesajlar
63
Tepkime puanı
1
baphantol losyon bende gün aşırı kullandım dediğin gibi beyaz kalıntı bırakıyor ve tam çıkmıyor bence uğraşmamak lazım bu losyonun özelliği olsa gerek
 
G

Gürkan

Üye
Mesajlar
2
Tepkime puanı
0
Geçmiş olsun donör bölge sızmalaması gerçekten çok felaket bir acı sizinki biraz uzun sürmüş malesef hangi ağrı kesicileri kullandınız?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
89
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
99
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
151
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
157
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
24
Toplam ziyaretçi
64
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt