Saç Ekimi Öncesi Sonrası Gün Gün Fotoğraflar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Aydem
  • 390 Görüntülenme
  • 1 Yorum
A

Aydem

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Saç ekimi öncesi sonrası yaşadığım tecrübeleri ve gün gün fotoğraflar ile birlikte forumdaki takip eden saç ekimi yaptırmak isteyen, araştırma içinde bulunan herkese elimden geldiğince güzel yararlı faydalı bilgiler vermek istiyorum. Çünkü saç ekimi öncesi öyle bir halde oluyoruz ki bende dahil nerde saç ekimi yaptıracağımızdan tutun saç ekim merkezine kadar araştırma içinde bulunuyoruz. Saç ekimi için en önemli etken saç ekimi yaptıranların sonuçları karar vermemizde çok etkili oluyor. Saç ekimi sürecinde dikkat edilmesi gerekenler var evet gerçekten dikkat edelim mesela nelere;
  1. Saç ekimi yaptırmış kişi ile kendi saçımın aynı olduğuna
  2. Saç ekimi yaptıran hastanın saçları ile kendi saçımın aynı olduğuna
  3. Saç ekimi yaptıran kişi ile aynı kafa yapısına benzediğime
  4. Saç ekimi yaptıran kişi ile aynı saç dökülmesine benzediğime
Yukarıda saydığım bazı durumlar benim gördüğüm durumlar, çünkü saç ekimi kafa yapısı çok önemli kimisi yuvarlak alanı büyük oluyor kimisi dik başlı farklı kafa yapılarına sahip olduğumuz için kesinlikle saç ekimi örneğinde beğendiğimiz kişinin kendi kafa yapımızla bir olmasına dikkat edelim.

Saç ekimi öncesi saç ekim ekibinin kim olduğunu muhakkak öğrenin kim girecek kaç yıllık hizmet veriyor gibi gibi, yoksa inanın sıkıntı çıkabiliyor. Örneğin bir kişinin saç ekimini beğendiniz ve orda saç ekimine karar kıldınız evet o saç ekimini kim yapmış ve onun saç ekimine girmesini isteyin. Saç ekim merkezi ile saç ekimi sonuçlarımı yayınlayacağım diyerek onların size karşı daha motive olmasını sağlayın. Saç ekimi için ödeyeceğiniz bedel az bir bedel değil bugün minumum 2022 yılında saç ekimi fiyatları 10.000 lira altında değil evet altında bulunabilir mi evet, onlarda saç ekiminde pazarda yer edinmek adına uygun fiyatlara saç ekim işlemleri yapıyorlar. Bu konu tamamen şeffaf olması için elimden geleni yapacağım, Düşünün saç ekimi sonrası bana nemlendirici kullanmamı söylediler ben İstanbul'da saç ekimi yaptırdıktan sonra 2 gün yıkammı saç ekim merkezinde yaptırdım ve daha sonra nemlendirici kullanmadım sadece saç ekim merkezinde nemlendirici yapıldı buda benim ihtiyacımı gördüğünü düşündüm. Saç ekimi sonrası şampuan kullanımı için bana verilen listede sebamed hergün şampuanı vardı evet saç ekimi sonrası ilk 1 ay şampuan markasının önemi olmadığına inanıyorum. Saç ekimi sonrası şampuan almadım evdeki çocukların şampuanı kullandım. Saç ekimi sonrası finasterid kullanılmalı mı? Finasterid , saç ekimi sonrası proscar kullanıyorum 2 gün oldu başlıyalım ve coraspirin kullanıyorum, çünkü minyatürleşme oluşan saçlarım vardı bunların güçlenmesi ayrıca Dr. Koray Erdoğan Saç ekim doktoru benim neznimde ülkemizin en iyi uzmanı diyebilirim kendisine 10 yıldır finaterid kullandığını ayrıca saç ekimi yaptıran hastalarına önerdiğini biliyorum. Saç ekimi sonrası ekilen saçlarda özellikle çiftli 3 lü greftlerde bazı saçlarda minyatürleşme olabileceğini ve bu proscar ilaçla daha sağlıklı ve kaliteli saç ekimi meydana çıkacağını söylüyor. Saç ekimi sonrası bahsedilen erkeklik elden gidiyor söylemi çokca abartıldığını düşünüyorum eğer yan etki alırsanız lütfen kullanmayın hatta kısa sürede hacamat tedavisi olursanız çok etkili kısa sürede vucuttan atarsınız diye düşünüyorum. Hacamat etki etmese bile bu duruma diğer hastalıklarınız için müthiş bir tedavi yöntemi. Saç ekimi için sormak istedikleriniz olursa lütfen sorun elimden geldiğince cevaplarım saç ekimi yaptırmış bir tecrübeli arkadaşınız olarak. 2. Saç ekimim bu arada ilk ekim 2010 yılında yaptırdım.
 
revivo

revivo

Üye
Mesajlar
33
Tepkime puanı
0
Nerde fotoğraflar?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

Ç
Cevaplar
0
Gösterim
102
çetinn
çetinn
Ç
Ç
Cevaplar
0
Gösterim
80
çağrıı
çağrıı
Ç
C
Cevaplar
2
Gösterim
119
pesimistler
pesimistler
P
C
Cevaplar
0
Gösterim
76
ceyhun
ceyhun
C
C
Cevaplar
1
Gösterim
61
Alperen
Alperen
Alperen
B
Cevaplar
0
Gösterim
62
bulutt
bulutt
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
13
Çevrim içi ziyaretçiler
10
Toplam ziyaretçi
23
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt