Saç ekimi öncesi ciddi olarak nelere dikkat etmeliyim?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi erco
  • 348 Görüntülenme
  • 2 Yorum
E

erco

Üye
Saç ekimi öncesi ciddi olarak merak ettiklerimiz oluyor nelere dikkat etmeliyim? Dün gece dizi izliyordum trt ekranlarında gönül dağı dizisinde şuan kahvecinin aklı aklıma gelmedi ama sürekli saçı ile saçsızlık ile dalga geçildiğini gördüm. Saçsızlık geçirmiş bir yakınımı ve kendi rahatsızlıklarım aklıma gelince düşündüm ki ne kadar zor bir süreç olduğunu gördüm. Saç ekimi öncesi bizi en çok ilgilendiren konulardan 1 tanesi maddi olarak ücret kısmı şuan ülkemizde ekonomik sıkıntılarda olduğunu görerek ortalama 5.000 lira ile 10.000 lira arasında saç ekimi fiyatları bulabiliriz. Maddi olarak güçlü isek daha fazla iyi ilgi ve alaka gösteren saç ekim merkezleri var fiyatları 20.000 bin lira üzerine çıkıyor.
Saç ekimi öncesi nelere dikkat etmeliyim?
- Saç ekimi öncesi bir doktora görünün ve kan verip değerlerinizde baktırın çünkü saç ekimi sonrası ilaç takviyelerine ihtiyacınız olabilir. Saç ekimi sonrası süreçte bunları kullanın
- Saç dökülmeniz saç bölgeniz aynı bir saç ekimi örneği bulmanız ve bunu beğenmeniz.
- Saçınız dalgalı veya ince ise aynı bir saç ekimi örneği bulun. Başkasının dalgalı saçı varsa sizin ince düz ise lütfen çok dikkatli olun aynı görüntü alamayabilirsiniz.
- Özellikle listenizde 10 adet farklı saç ekim merkezi bulunsun
- Size söylenen saç ekimi fiyatını hemen kabul etmeyin %25 rahatlıkla inebiliyorlar hatta daha fazla oluyor.
- Saç ekimi sonrası özellikle sonuçlarınızı yayınlamayı iyi olursa daha fazla platformda önermeyi söyleyin kötü olursa forumlarda anlatın durumu. çünkü size daha fazla ilgi göstereceklerdir.

Sevgili arkadaşlar şimdilik aklıma gelenler bunlar hep birlikte neler yapabiliriz detaylı konuşarak daha iyi bir yön alabiliriz.

B

Boyner

Üye
Saç ekimi merkezi seçerken özellikle aynı merkezin saç ekimi yapan uzman hekim doktor hemşire sürekli aynı ekip mi lütfen buna dikkat edin. Saç ekim merkezleri her gün neredeyse yeni merkezler açılıyor ve kurumlar eleman değişikliği yapıyor sıkıntı yaşamayın çok fazla ücret para veriyorsunuz.

E

Emphatic

Üye
Ön saç çizgisi için hangi merkez yada doktor tercih edilmeli?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
60
gelemem
gelemem
G
B
Cevaplar
4
Gösterim
124
A
S
Cevaplar
2
Gösterim
108
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
45
simahi99
simahi99
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt