Saç Ekimi İçin Uygun Yaş Nedir?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Creative
  • 124 Görüntülenme
  • 2 Yorum
C

Creative

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Saç ekimi yaptırmak için bayağıdır düşünüyorum Ancak son yılda fiyatların çok yüksek seviyeye gelmesi ve gördüğüm Ekim sonuçlarının istediğim gibi olmamasından dolayı karar veremiyorum. Saç ekimini güzel yapan birkaç merkez var aklımda ancak bunların fiyatları da çok uçuk seviyede. Bu doktorlar da bazıları proskar ilacını kullanmayı öneriyorlar. Ben zaten ilaç kullanmak istemediğim için saç ekim yaptırmayı düşünüyorum.

Saçların 20 yaşında dökülmeye başladı ve belli bir süre ilaçlarla korumayı başardım Ancak şu an sınavlardan dolayı ilaç kullanamıyorum çünkü okul hayatımı çok olumsuz etkiliyor.

Şu an yaşım 26 saç ektirmek için çok erken olduğunu düşünüyorum çünkü var olan saçlar dökülmeye devam edecek. Saçlarım var ama ön bölgeler epey seyreldi. Sizce ektireyim mi yoksa ilaç mı kullanmaya başlayım.
 
P

Player

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Bende ektirmedim ilaç tedavisi uyguluyorum ekim fiyatları pahalı iyi yerde çok az fiyatları uygun olanlarda güvenmiyom
 
L

lastmorn

Üye
Mesajlar
207
Tepkime puanı
24
Kişinin saç durumuna bağlı eğer aşırı dökülme ve kellik yaşa göre uygun değilse ekim yaptırılabilir ama ilk önce ilaç ve losyon tedavisi uygulayıp ona göre karar verilmelidir.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
32
Chemist
Chemist
C
S
Cevaplar
2
Gösterim
63
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
30
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
51
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
49
Çevrim içi ziyaretçiler
35
Toplam ziyaretçi
84
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt