Saç ekimi hakkında bana bilgi verir misiniz?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Çolak
  • 120 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Ç

Çolak

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
İyi akşamlar arkadaşlar, saç ekimi konusunda bilgi almak istiyorum sizden. Fue ve Dhi tekniği saç ekimi ne oluyor? Sakaldan alınan köklerin ekimi daha mı kaliteli oluyor? Ekim öncesi donör bölgeyi güçlendirdik diyelim peki ilaçları bırakınca saç kalitesi eskiye mi dönüyor?

Ben şimdiye kadar hiçbir kimyasal ilaç kullanmadım kullanmak da istemiyorum ancak ekim sonrası ilaç kullanmak gerektiğini söylüyorlar kesin kullanmak gerekiyor mu?

Donör bölgede genelde hep kızarıklık oluyor. Kızarıklık her ekimde olur mu yoksa hiç alınmamış gibi mi oluyor? Aklıma takılan sorular bunlar bilgi verirseniz sevinirim.
 
R

Ryzen

Üye
Mesajlar
10
Tepkime puanı
1
Dhi tekniği ile saç ekimi daha başarılı oluyor sakaldan gerekirse alırlar diğer türlü alınmaz. İlaçları vitaminleri bırakırsan kalite eskiye döner tabiki. Kızarıklık ilk aylar kalır eğer kalıcı kızarıklık kalırsa bu kişinin cilt yapısına ve ekim yapan kişiden de kaynaklanabilir.
 
E

Erdi

Üye
Mesajlar
3
Tepkime puanı
0
Bende ektirdim çok güzel oldu isteyene resim atarım 9.aydayim 05519918383
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
32
Chemist
Chemist
C
S
Cevaplar
2
Gösterim
63
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
30
simahi99
simahi99
S
T
Cevaplar
2
Gösterim
51
Hunter
Hunter
H

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
1
Toplam ziyaretçi
1
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt