Saç egzamasından kurtulanlar var mı?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi meliss
  • 279 Görüntülenme
  • 0 Yorum
M

meliss

Üye
Merhabalar son aylarda çok strestli zamanlar yaşadım gerek sınavlar gerek iş hayatı derken bir çok gündelik hayatla uğraştım. Bunun sonucu kafamda saç egzaması oluşmuş, geçenlerde fark ettim saçlarımın içleri kaşınınca elime saç derisi kabukları gelmeye başladı doktora gittim ilaç verdi ilaçla geçer dedim ama okuduğum kadarıyla geçmiyormuş bu beni biraz endişelendirdi.

Egzamaya elma sirkesi ve ceviz yaprağının iyi geldiğinin okudum ve en kısa zamanda da uygulamak istiyorum, sizlerden bunları kullanıp iyileşen oldu mu merak ettim, deneyimlerinizi yazarsanız memnun olurum ben ilaç olarak dermovate saç losyonu, ketoral şampuan ve badem yağıyla bepantenden oluşan yağı uyguluyorum bunlar dışında neler yapabilirim cevaplarınızı bekliyorum, herkese şifalar diliyorum.

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
142
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
165
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
330
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
374
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
280
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
552
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
4
Çevrim içi ziyaretçiler
13
Toplam ziyaretçi
17
Robots
11

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt