Saç Dökülmesi İçin Kullanmadığım Yöntem Kalmadı

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Edgar
  • 465 Görüntülenme
  • 3 Yorum
E

Edgar

Üye
Merhaba sevgili dostlar, son 3 aydır saçlarımda ciddi manada dökülmeler var. Şimdiye kadar denemediğim yöntem kalmadı. Finasterid, minoxil, prp, procapil, saç mezoterapisi, şampuan, vitamin, saç kürleri, el yapımı bemiks, devit, badem, susam, çam terebentin yağı v.s ilaçlar zerre bende fayda etmiyor. Aksine saç dökülmem artarak devam etti desem yeridir. Evet forumda tecrübeli arkadaşlara soruyorum, Ben bu yöntemi kullandım dökülmemi azalttı ve dökülen saçlarım çıktı diyen bir babayiğit var mı? Cevabınız için teşekkürler.

K

kelboy

Üye
Benim bildiğim kadarıyla saç dökülmesinin çözümü yok. Öncelikle antiandrojenik solüsyonlar ve minoxidil ve oral antiandrojen ilaçlar ile sorunu kısmi şekilde çözer fakat ömür boyu kullanım gerekir.

Benim sana önerim işe yarayabilecek olanlar şunlar. Bunları yaparsan uzun yıllar saçları koruyabilirsin. Günde 1 mg oral finasterid, antiandrojenik spiro yada estradiol losyon, 3 günde 1 kez minoxidil, günde 1 kapsül 2 mg biotin ve 3 güne 1 ketakonazol içerikli şampuan kullanman gerekir.

B

byburkay

Üye
Saçın dökülüyorsa bunun önüne zor geçersin sabah akşam losyon sürecen hergün yıllar boyu ilaç kullanacan. O kadar para vermeye değer mi sonunda pes edip saç ekimine yönelecen kullanacağın ilaçlara para vereceğine 4000-5000 TL gibi fiyatlarla saç ektirerek kesin çözüm bulabilirsin. Çalıştığım işyerinde bir kaç kişi saç ekimi yaptırdı ve gayet doğal duruyor ki çokta memnunlar. Günümüzde saç ekimini kaliteli yapan merkezler çoğaldı.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
E

Edgar

Üye
Forum üzerinden araştırdığım kadarıyla oral finasterid 1mg + ketakonazol şampuan
+ estradiol losyon önermişler ek olarak 2 mg biotin düşünüyorum bu tedavi yeterli olur mu sizce?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

B
Cevaplar
1
Gösterim
147
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
294
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
324
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
257
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
504
berke_gungorr
berke_gungorr
B
V
Cevaplar
1
Gösterim
692
lastmorn
lastmorn
L

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
26
Toplam ziyaretçi
66
Robots
13

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt