Saç Dökülmesi İçin Diane 35 Kullananlar Var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Sacsizadam
  • 372 Görüntülenme
  • 2 Yorum
S

Sacsizadam

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar saç dökülmesini önlemek için Diane 35 içen kullanan kişileri biliyorum çok önceki yıllarda bazı forumlarda östrojen ile gayet başarılı saç çıkartan kişileri görmüştüm saç sonuçları çok iyiydi ama zamanla yan etkilerinden dolayı bırakılıyormuş başta jinekomasti ve cinsel yönden baskılayıcı gibi ciddi yan etkileri olduğunu söylüyorlardı. Bende gözümü karartıp diane 35 kullanmak istiyorum yanına proscar ya da aldactone ile birlikte almayı düşünüyorum. Şimdi bana tecrübeli daha önceden Diane 35, aldactone ve proscar kullanmış arkadaşlarım yorumları gerekli ilk aylarda ne gibi yan etkiler olur, ne kadar zamanda saç çıkışı görebilirim, olduki ilaç kullanmayı bıraktık ortaya çıkan yan etkiler gidermi özellikle jinekomasti oluşması beni ciddi olarak düşündürüyor bana yol gösterecek arkadaşların yorumlarını bekliyorum şimdiden teşekkürler.
 
Synergy

Synergy

Moderatör
Mesajlar
56
Tepkime puanı
0
Ben 2 yıl günde 1 mg proscar 6 ay 2 mg estradiol + 0.5 mg norgestrel ve sonrasında 4 ay diane 35 oral olarak kullandım sonuçlarını şöyle yazayım.

İlk 45 gün içinde saçlarımın üst bölgeleri kapandı önlerim tamamen gürleşmeye başladı. Saç kalitem mükemmel derecede arttı daha önceden hiçbir tedavide bu şekil bir etki almadım. Yan etkisinden dolayı Diane 35'e geçtim.

Oluşan yan etkiler hızlı kilo alma
Jinekomasti oluşması
Sakallarımda yavaş uzama
Libido azalışı sertleşme sorunu
Prolaktin hormonu yükselmesi
Tansiyon düşüklüğü

Bu şekil yan etkiler beni oldukça rahatsız etti ilaçları oral kullanmayı bıraktım topikal olarak kullanmaya başladım. Ya etkiler 3 ay içinde tamamen geçti. Tavsiye edermisin dersen finasterid oral estradiol topikal olarak kullan.
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
S

Sacsizadam

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
Sizin saç durumunuz nasıldı ben kullanırsam düzenli kan testi yaptırcam oral finasterid ve topikal östrojen ne derecede etkisi olur yani saç çıkışı yaparmı
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
65
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
255
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
198
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
141
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
162
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
77
Çevrim içi ziyaretçiler
40
Toplam ziyaretçi
117
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt