Saç diplerinde kabuklanma ve yara nasıl geçer

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi rahman07
  • 548 Görüntülenme
  • 3 Yorum
R

rahman07

Üye
Merhaba arkadaşlar foruma yeni üye oldum site gayet güzel olmuş. Benim sorum saç diplerindeki kabuklanma yara ve batma ile ilgili sıkıntılarım var. Yaşım 22 son 1 yıldır saçlarımda dökülmeler oluyor 2 güne 1 duş alırım ve saçlarımı 2 kez Sebamed anti hair loss kafeinli şampuan ile yıkıyorum. Saçlarım son zamanlarda çok dökülüyor elimi saçıma attığında ellerimde hep saç kalıyor gerçekten sinir bozucu bir durum. Saçlarım sanki elimde kalacak gibi hissediyorum 2 3 tane farklı şampuanlar kullandım fayda etmedi. Kepeklenme sorunum yok ama özellikle saçlarım kuruyken elimi saçıma sürdüğümde saçlarım sanki diken olmuş gibi hissediyorum saç diplerimde ağrı, batma ve yanma hissiyatı var. Ön yanlarım açıldı ve açılan gerileyen saç çizgimde çok ağrı ve iğne batma hissi oluşuyor ailemde kel olan yok bana tarafı saçlı. Saç diplerindeki bu ağrı ve batma hissiyatını nasıl geçirebilirim bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

E

edias

Üye
Merhaba kardeşim öncelikle saçlı deride bazen gözle görebildiğimiz kepek kızarıklık ve benzeri saç dökülmesine etki edecek rahatsızlıklar görebiliriz. Özellikle son zamanlarda çekirdek gibi biraz yağlı yiyeceklerden uzak durmanı isterim, çünkü egzama hastalığı deride kaşındı yağlanma bu bahsettin durumlarda olabilir. Saçlarını yıkarken hangi şampuanlar yıkıyorsun

Z

Ziya

Üye
Benimde böyle malesef sivilce var

Ekli dosyalar

• P11221-220627.jpg
    P11221-220627.jpg
    6.3 MB · Gösterim: 36
S

Sliper

Üye
Benimde kaşıntıtla beraber kabuklanma sorunum var bir türlü geçmedi çözümünü bulam var mı?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
99
Aydem
Aydem
A
B
Cevaplar
1
Gösterim
161
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
PLAYMAKERS
B
Cevaplar
4
Gösterim
314
berke_gungorr
berke_gungorr
B
H
Cevaplar
4
Gösterim
348
bilgilikel
bilgilikel
B
D
Cevaplar
0
Gösterim
271
dogalsacekimi
dogalsacekimi
D
F
Cevaplar
5
Gösterim
527
berke_gungorr
berke_gungorr
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
9
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
15
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt