Ruşur Taşı Sefidab Kullananlar

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Mineral
 • 310 Görüntülenme
 • 1 Yorum
Mineral

Mineral

Üye
Mesajlar
49
Tepkime puanı
0
Cinsiyet
Bay
Ruşur taşı sefidab kullananlar, ruşur taşı kullanıcı yorumları mühürlü ruşur taşı ne anlama geliyor, İran ülkesinde bulunan ismi Sefidab olan bir mağaradan temin edilmektedir. Son zamanlarda bozulan ekosistem ve oluşan kirlilikler sonucunda gıdaların içeriğinin değişmesine bağlı olarak beslenmenin kötü etkilenmesine sebep olmuştur. Bununla birlikte çeşitli cilt problemi de ortaya çıkmıştır. Bunun dışında insanların, özellikle kadınların en iyi ve en güzel olma çabası ile birçok kişi sorunlardan kurtulmak ve daha güzel bir vücuda sahip olabilmek adına çeşitli yolların arayışına girmiştir. Ruşur Taşı Sefidab İran yöresinde geleneksel bir şekilde kullanılırken daha sonrasında diğer dünya ülkelerinde de duyulmuştur. Dolayısıyla Ruşur Taşı'da o yollardan biri olmuştur. Ruşur Taşı Sefidab düzenli bir şekilde kullanıldığı başta saçlar olmak üzere pek çok probleme çözüm olacaktır.
ruşur taşı sefidab.jpg

Ruşur Taşı Sefidab Nedir?​

Ruşur Taşı Sefidab ciltteki birçok probleme çözüm bulması, insanın sağlığını ve psikolojisini iyileştirdiği için bir sürü kişinin tercih ettiği doğal tedavi amacıyla kullanılan bir taştır. Ruşur Taşı kimyasal olmayan bir temizlik aracıdır. Saçlar, eller, ayaklar ve yüz dahil bütün vücuda bir sürü amaç doğrultusunda kullanılabilir. El ile kuvvet uygulandığında bile ayrışabilen bir taş olup çinko, iyot gibi minerallerden bol miktarda içermesi sebebiyle cilde birçok anlamda iyi gelir.

Ruşur Taşı Sefidab Kullanımı Nasıldır?​

Ruşur Taşı Sefidab kullanımı çok kolaydır. Öncelikle uygulanacak bölgenin su ile yıkanması gerekir. Islak haldeyken el yardımıyla taş ile yuvarlaklar çizilerek uygulama yapılır. Sonra taşın etkisini gösterebilmesi için sürülen bölgede 4 ya da 5 dakika bırakılır. Daha sonrasında yavaş hareketlerle yine yuvarlaklar çizilerek bölge su ile yıkanır. Kurulama işleminin ardından krem sürülebilir.

Ruşur Taşı Sefidab Hangi Durumlarda Kullanılır?​

Ruşur taşının kullanıldığı durumlar vücutta bazı problemler olduğu zamanlardır. Saç dökülmesi, saç yağlanma sorunu, cilt ile ilgili renk değişikliği, kırışıklık, lekeler, sivilce, siyah nokta vb. gibi problemler oluştuğunda Ruşur Taşı Sefidab talimatlara uygun şekilde kullanılabilir.

Ruşur Taşı Sefidab Hangi Aralıklarla Kullanır?​

Ruşur Taşı Sefidab kullanım sıklığına dikkat ederek taştan daha fazla yarar sağlanması söz konusu olabilir. Ruşur Taşı’nın hangi periyotlarla kullanılacağı kişiden kişiye ve uygulanan vücut bölgesine göre değişmektedir. Saçlara ve vücudun topuklar dışında kalan bölgesine 3 ya da 4 günde bir sürülebilir. Topuk bölgesine ise sertlik ve kuruluk oluştukça kullanılabilir.

Ruşur Taşı Sefidab Kullanımının Yararları Nelerdir?​

Rusur Taşı Sefidab kullanımının yararları çok fazladır. Gereken aralıklarla kullandığında görmek istenilen fayda sağlanacaktır.
Ruşur Taşı Sefidab kullandıktan sonra görülmesi beklenen yararları şu şekilde sıralanabilir:
 1. Cildin yağ problemini çözmede etkili olduğu için saç yağlanmasını önler.
 2. Saç dökülmesinin azalmasına neden olur.
 3. Deri rengindeki başkalıkları yok eder ve eşitler.
 4. Güneş ışınlarının sebep olduğu ciltte oluşan izlerin kaybolmasını sağlar.
 5. Vücuttan terleme ile şu atımının artmasını engeller.
 6. Vücutta doğum izlerinin geçmesinde faydalı olur.
 7. Ciltteki gözeneklerin giderilmesini sağlar.
 8. Koltuk altının zamanla siyahlaşması söz konusuysa renginin açılmasını sağlar.
 9. Ciltte sivilce ve siyah nokta çıkmasını engeller.
 10. Derideki canlı olmayan hücrelerin yenilenmesini destekler.
 11. Ayak topuklarındaki kuruluğun azalmasına ve topukların sertliğinin giderilmesine yardımcı olur.
 12. Yaşın ilerlemesiyle baş gösteren vücut kırışıklıklarının giderilmesine olumlu yönde etki eder.
 13. Vücudu olumlu yönde etkilediği için kişinin psikolojik gerginliğini de alacaktır.

Ruşur Taşı Sefidab Ne Kadar Süre Sonra Etki Eder?​

Ruşur Taşı Sefidab’ın etki zamanı kullanan kişinin cilt tipine göre farklılık gösterir. Kuru ciltlerde, yağlı ciltlerde ve karma ciltlerde yararların ortaya çıkış süresi aynı değildir. Kullanım sürecinde izleyerek bu bilgiye ulaşılabilir.

Ruşur Taşı Sefidab Nerelerden Temin Edilebilir?​

Ruşur Taşı Sefidab’ın satın alınabileceği bazı internet siteleri ve aktarlardır. Kolaylıkla ulaşılabilecek bir taş olup dileyenler aktarların dükkanlarına gidip dileyenler internet üzerinden sipariş verip temin edebilirler.

Ruşur Taşı Sefidab Ücretleri Ne Kadar?​

Ruşur Taşı Sefidab fiyatları alınan yere ve alınan sayıya göre değişmektedir. İnsanların ilgisini fazlasıyla çeken Ruşur Taşı’na sahip olabilmek için nereden alınacağına karar verildikten sonra geriye ödeme işleminin gerçekleştirilmesi kalıyor.
Ruşur Taşı Sefidab ücretlerine örnek verecek olursak şu şekilde sıralayabiliriz:
 1. 3 adet 5.60
 2. 13 adet 14.90
 
N

Nilay

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Nasıl kullanılıyor bu taş detaylı yazarmısınız.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

U
Cevaplar
1
Gösterim
243
Racing
Racing
R
E
Cevaplar
1
Gösterim
415
revivo
revivo
revivo
E
Cevaplar
1
Gösterim
494
Düzgün
Düzgün
D
S
Cevaplar
1
Gösterim
200
roronoa
roronoa
R
E
Cevaplar
0
Gösterim
171
elsunn
elsunn
E
T
Cevaplar
1
Gösterim
204
My Precious
My Precious
M

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
63
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt