RU58841 Kullananlar Yorumları Saç Çıkarıyor mu?

tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Ru58841 kullananlar ve yorumlar. Genetik saç dökülmesini önlemek için bilimsel araştırmalar sürekli olarak devam ediyor, bu anlamda yeni ilaçlar, ürünler ve maddeler piyasaya çıkıyor. Saç sorununun günümüzde kesin çözümünün bulunamamış olması bazı firmaların bu durumu suistimal edip vur kaç mantığı ile müşterinin ne kadar cebini boşaltabilirim gibi bir duruma sebep oluyor. Saç dökülmesi ciddi bir pazar yarattığı için bu tip işe yaramayan ürünlerde gün geçtikçe çoğalıyor. Özellikle vitamin, şampuan, sabun ve losyon gibi bir çok işe yaramayan ürünler piyasada raflardaki yerini alıyor. Bu ürünlerin kullanıcıda herhangi bir yan etkiye sebep olmaması ve ciddi paralar kazandırması yeni ürünlerin ilerde çıkacağını gösteriyor. Bu alıştığımız ürünlerin dışında diğer ürünlere kıyasla daha etkili olan bir madde RU58841 kullanımı günümüzde kullanımı yaygınlaşmıştır. Hali hazırda piyasada satılacak hale gelmiş değil ama etkisi değerlendirildiğinde piyasada var olanlardan daha iyi sonuç alınması beklenebilir.

ru58841 saç.jpeg


Minoxidil ve finasterid gibi etkinliği bilimsel olarak kanıtlanmış ilaçlar saçlarda kalite artırmaya yönelik yada dökülme sebebi olan erkeklik androjen hormonu DHT (Di hidro testesteron) oluşumunu engellemeye yöneliktir. Ru58841 ile çalışmalar yapılırken yan etkisini minumum seviyeye çekmek amaçlanmıştır. Bu madde diğerlerinden farklıdır DHT nin saç köküne bağlanmasını engelleyerek folikülün zarar görmesini önlemektedir. Yani DHT hormonunun vücuttaki diğer görevlerini engellememektedir. Androjen hormonları vücutta belli görevleri vardır. Bir anlamda yan etki yaşamadan Di hidro testesteronun zararını engellemektedir. Diğer bir etkisi de DHT ile Pgd2 oluşumunuda azaltmada etkisi bulunmaktadır. Prostaglandin D2 yapılan bilimsel çalışmalarda kel olan kafa derisinde normalden 400 kat daha fazla arttığı olduğu görülmüş ve bunun sonucu olarak saçlarım beslenemeyip döküldüğü bulunmuştur.

RU58841 Nedir Nasıl Kullanılır?​


Ru58841 kullanımı kişide yan etkiye sebep olmadan dökülme tedavisi yapabilen bir maddedir. Saç dökülmesinde kullanılan bir çok ilaç genellikle hormon baskılar ve çoğu kişi kullanmaktan çekinir. Bu maddenin böyle bir yan etkiye sebep olmaması bu şekilde tedavi edilebilmesi hastaların en çok tedirgin olduğu cinsellikle ilgili yan etkiler sorununu ortadan kaldırmaktadır çünkü DHT (Di hidro testesteron) oluşumunu değil köke verdiği zararı engeller, bir şekilde bölgesel etki yapar, bu şekilde hormonun diğer görevlerini önlemez ve bu sayede cinsel istekte azalma, memelerde büyüme, meni azalması, ereksiyon sorunu gibi erkekleri ciddi tedirgin eden sorunlar oluşamaz.

Ru58841 nereden satın alabilirim?​

En önemli sorun bu maddenin hala seri üretime geçecek şekilde üretilememesidir. Hammadde olarak Alibaba ve Aliexpress sitelerinde satışı vardır. Fakat seri olarak üretimi yoktur. Araştırmalar tamamlandığında seri üretime geçildiğinde diğer saç dökülmesi ilaçlarının büyük çoğunluğu devrini tamamlamış olacaktır. Diğer satılan çoğu ürünlerin işe yaramadığı anlaşılmış olur.

Ru58841 satın almak için yazdığımız sitelerden satın alabilirsiniz. Türkiye’de satışı hala yoktur. Bilimsel çalışmaların tamamlanıp sonuçların ve varsa bilinmeyen yan etkilerinin ortaya çıkarılmasından sonra seri üretime geçmesi, satışının yaygınlaşması buna bağlı olarak ta Türkiye’de paketlenmiş halde piyasaya verilmesi beklenebilir. Çok net olmamakla birlikte kullanılacak aktif madde yoğunluğuna bağlı olarak fiyatı şuan halihazırda piyasada satılan saç dökülmesi tedavisi ilaçlarından daha pahalı olması beklenmektedir.

Ru58841 Satış Nereden Alabilirim​

Alibaba ve Aliexpres siteleri gibi uluslararası internet sitelerinde satışı yapılmaktadır ancak güvenilirliği sınırlıdır. Fiyatı ülkemiz şartlarına göre oldukça yüksektir. Diğer taraftan toz şeklinde satılan bu ürünü eritmek de ayrı bir sorundur. Etilen glikol içinde eritilebilmektedir ama bu maddeyi tam çözmek için ek çözücüler de kullanmak gerekir.

RU58841 Kullananlar Var mı?​

Resmi satışı ve seri üretimi olmadığı için doğal olarak kullanan da yaygın değil. Forumda kullanıp paylaşanlar var üyelerle görüşüp genel bilgi edinmek akıllıca olur. Hazır şekilde satılanlar da son derece pahalıya satılmaktadır. Ru58841 kendimde kullandım dökülmeyi önlemede etkisi var ama mucize beklemeyin derim. Temin etmek isteyenler bu başlık altından yazabilirler.
 
J

Jeolog

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
Arkadaşlar 4 arkadaş ortak ru58841 i Alibaba sitesinden güvenli ve sertifikalı bir satıcıdan siparişini verdik eğer elimize ulaşırsa size deneyimlerimi paylaşacağım.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
312
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
370
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
8
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
12
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt