Rochcell Kükürtlü ve Beyazlatıcı Krem Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi yssm
  • 339 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Y

yssm

Üye
Arkadaşlar yüzdeki koyu lekeler ile sivilce lekelerini yok etmek için instagram sayfasında rochell diye bir türk markasının kükürt içeren cilt beyazlatıcı bir krem gördüm. Kozmetik deryam isimli instagram sayfasında kullananlar ve sonucunu alanları paylaşıyorlar. Sonuçlar gayet tatmin edici ama gerçekten bu kadar etkisi oluyor mu onu anlamadım. Bu krem hakkında araştırdığım kadarıyla hiç şikayet göremedim. Sivilce izleri için kükürt içeren kremler etkili sonuçlar veriyormuş ama hiç kullanmadım oradaki fotoğraflar gerçekse eğer çok umut verici gözüküyor kullananlar kişiler var mı deneyimlerini yorumlarını paylaşabilirler mi?

S

ssoulfly

Üye
Merhaba ben rochell kükürt ve cilt beyazlatıcı kremi aldım, bugün daha yeni kullanmaya başladım, doktorlar tarafından öneriliyor mu etkisini gören var mı?

A

Ayselkoc

Üye
Merhaba ben rochell kükürt ve cilt beyazlatıcı kremi aldım, bugün daha yeni kullanmaya başladım, doktorlar tarafından öneriliyor mu etkisini gören var mı?
Son durumunuzu merak ettim kullanıyor musunuz kremi?

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
84
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
66
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
181
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
137
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
183
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
56
Çevrim içi ziyaretçiler
33
Toplam ziyaretçi
89
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt