Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar Memnun mu?

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kleisberg
  • 2K Görüntülenme
  • 5 Yorum
kleisberg

kleisberg

Üye
Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar

Merhaba arkadaşlar uzun zamandır saç dökülmesinden ve saçlarımın geç uzamasından muzdaribim. Revox At kuyruğu şampuanı lullananlar bilgi verebilir mi? Dökülmeyi engelleyebilmek için internet üzerinden saç dökülmesini önleyebileceğim ürünler aramaktayım. Google üzerinden ürün araştırması yaparken Watsons ve Trendyol üzerinde satılan Revox X-treme adlı ürünü gördüm. 2 li set halinde 95 ₺ gibi bir fiyata satılmakta. Diğer kullanıcıların deneyimlerini de görebilmek adına trendyol değerlendirmelerine bakarken 4,8 ortalama ile 295 değerlendirme ve 194 yorum olduğunu fark ettim. Yorumları incelerken bir kullanıcı şampuandan çok memnun olduğunu ve saçlarını mükemmel uzattığını belirtmiş. Bir diğer kullanıcı ise saçında aşırı dökülme ve uçlarında kuruluk olduğunu, ürünü kullandıktan sonra şikayetlerinin azaldığını ve ürünün paketlemesinin güzel olduğunu belirtmiş.

Revox markasının bir çok şampuan çeşitleri var aranızda at kuyruğu şampuanı kullanıp memnun kalan var mı?

• Konu Sahibi Konu Sahibi
kleisberg

kleisberg

Üye
Ürünle ilk defa karşılaştığım için kararsız kaldım sizce kullanılır mı ?
1653931179768.png

Alperen

Alperen

Üye
Revox Şampuan Biotin içerikli Keratin içerik Collagen yazan mor kutulu farklı bir çok şampuan var, Özellikle internet pazar yerlerinde satıldığını biliyorum güzel yorumları var.

lusyus

lusyus

Üye
Durumu
🎧 Müzik dinliyor
Şampuanların saç dökülmesine faydası yok denecek kadar az saçta 3-5 dakika bekleyen bir şey nasıl deriden emilim olcak. Ben saatlerce losyonu kafada tutuyorum zar zur emiliyor

L

Luiz

Üye
Ben dökülmeye ve saç uzamasına faydasını görmedim

S

Sea

Üye
Ben bu tür şampuanları kullanmayı bıraktım sadece selyum ve konazol şampuan dönüşümlü kullanıyorum.

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
4
Toplam ziyaretçi
4
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt