Revox At Kuyruğu Şampuanı Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi tarcin
  • 266 Görüntülenme
  • 1 Yorum
tarcin

tarcin

Üye
Mesajlar
62
Tepkime puanı
0
Merhaba arkadaşlar bu aralar değişik şampuan arayışındayım internete gezinirken at kuyruğu şampuanlarına denk geliyorum. At kuyruğu bitkisini çoğumuz görmüş veya duymuşuzdur, bazen seyyar satıcılarda felan satılabiliyor. Bir çok farklı markanın at kuyruğu şampuanı var ve içeriklerini araştırıyorum bahsedildiği kadar etkilimidir diye. Forumda bu şampuandan faklı markaları kullananlar varmı merak ettim doğrusu. Şampuanların açıklmalarında bir çok olumlu etkisinden bahsedilmiş. Aşağıda yazılan açıklamalardan bir kısmını paylaşıyorum.

At Kuyruğu Otunun Saçlara Faydaları​


At kuyruğu bitkisinin bilinen pek çok faydası bulunmaktadır. Bu bitki çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmaktadır. Bitki adını at kuruğuna benzediği için bu isim verilmiştir. Bitkinin içerdiği elementler potasyum, silika, manganez ve bol miktarda tanen içermektedir.

Vücudumuzun sağlıklı olması için ve yaşam boyunca insan yararlı elementlere ihtiyaç duyar. Bu elementlerden bazılarını at kuyruğu bitkisi içerir ve saçlara dışardan verilmesi bile deriden emilebilir ve saçlar için oldukça faydalıdır.

Saçların sağlıklı ve bakımlı görünmesi için, at kuruğu bitkisinin etkilerinden faydalanılabilir.

At Kuyruğu Otu Şampuanı Ne İşe Yarar?​


Atkuyruğu otu içerdiği yararlı mineraller ile saç derisini besler, saç tellerini güçlendirir ve kalınlaşmasını sağlar.

Saçları besleyerek sağlıklı uzamasını teşvik eder ve hızlı uzamalarını sağlamaya yardımcı olur. At kuyruğu bitkisinin saçları kısa sürede hızlı uzamasına katıkıda bulunduğu yapılan bilimsel aratırmalar sonucunda kanıtlanmıştır.

Saçların düzenli yıkanmasıyla at kuyruğu şampuanı kepeklenme oluşmasını engeller, saçlı derinin yağlanma ve sebum oranını dengeler. Saç derisini nemlendirir kabuklanma olmasını önler.

Özellikle ince telli saçları olan kişilerin saçlarının kalınlaşmasında etkilidir. Zayıf telli saçlar, güçsüz ve cansız bir görünüm oluşturur. Bu şampuanı düzenli kullanımda saç tellerinin kalınlaşmasında fark edilecek derecede değişim sağlamaya başlar.

Saçları derinlemesine temizler, saçlı derinin temizliğinin gerektiği gibi yapılmasını sağlayan bileşenlere sahiptir.

Orta seviyedeki saç dökülmelerinin azaltılmasına yardımcı olur. Özellikle dış etkenlere bağlı dökülmeler, bünyesel sorunlara bağlı dökülmelerin önlenmesinde de at kuyruğu bitkisi yardımcı olur.

Saçların canlı, parlak ve dolgun bir görünüm kazanmasını sağlar. Saçların beslenmesini artırarak saçlara canlılık katar ve ışıl ışıl parlayan saçlara sahip olmayı sağlar. At kuyruğu bitkisi ile saça gereken bakım düzenli olarak yapıldığında, saçlarda hızlı uzama ve kalınlaşma fark edilebilir.

At kuruğu bitkisi saç köklerinin beslenmesini artırarak, saçlı derideki kan dolaşımını hızlandırıcı yapısıyla saç köklerini besleyici etkiye sahiptir.

Saç derisi üzerinde yağ birikimini engeller, saç derisi üzerinde yağ ve kalıntı birikmesi, sebum, saçlara kirli bir görünüm vermekte ve saçların cansız
görünmesini sağlamakta hızlı uzamasını engellemektedir. At kuyruğu bitkisi, saç derisinde yağ birikimini engelleyerek azaltır, saçların daha temiz ve sağlıklı bir şekilde, hem de kısa sürede uzamasını sağlamaya yardımcı olur.

Arkadaşlar revox At Kuyruğu şampuanı veya diğer başka at kuyruğu şampanı kulananlar varsa yorumlarıyla bizleri bilgilendirirse sevinirim. Cevabınız için teşekkürler.
 
Son düzenleme:
crown

crown

Üye
Mesajlar
91
Tepkime puanı
5
At kuyruğu otu bir ismide kirkkilit otu özellikle İbrahim Saraçoğlu hoca böbrek taşı rahatsız olanlara öneriyor.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

P
Cevaplar
1
Gösterim
261
Shady
Shady
Shady
P
Cevaplar
1
Gösterim
225
Sivalanta
Sivalanta
S
H
Cevaplar
0
Gösterim
149
Hakonek
Hakonek
H
L
Cevaplar
2
Gösterim
155
layerbox23
layerbox23
L
L
Cevaplar
1
Gösterim
225
Maximus
Maximus
M
P
Cevaplar
2
Gösterim
268
Erdem
Erdem
E

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
19
Çevrim içi ziyaretçiler
11
Toplam ziyaretçi
30
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt