Revigen Tablet Kullananlar

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi Semih
 • 1K Görüntülenme
 • 7 Yorum
Semih

Semih

Üye
Mesajlar
68
Tepkime puanı
6
Revigen tablet erkek kullananlar kullanıcı yorumları ne işe yarar saça faydaları yan etkileri saçı uzatır mı dökülme önlüyor mu eczane fiyatı ne kadar nerede satılıyor hakkında açıklayıcı bilgiler. Revigen tablet saç dökülmelerini önlemek için üretilmiş içerisinde özel olarak hazırlanmış aktif bitkisel ekstratlar ile saçları kökten uca besleyerek saçların sağlıklı bir şekilde uzamalarını sağlar ayrıc DHT hormonu zararlarından önlemek için özellikle soya ve üzüm çekirdeği ekstresi içeren bir saç besleyici vitamin ve mineral takviyesidir. Günümüzde saç dökülmesi erkek kadın farketmeksizin çoğu kişinin ortak sorunudur. Özellikle erkeklerde daha fazla görülen erkek tipi saç dökülmesi tedavisi zor olan bir problemdir. Her ne kadar bir takım ilaçlar ve losyonlar ile saçlar geri çıksa da günümüzde kesin bir çözümü bulunamamıştır. Saçlar genelde erkeklerde ergenlik çağına girmeyle birlikte başlar ve yaş ilerledikçe artarak devam eder. Saçın ön, üst ve tepe bölgelerinde kalıcı kelliğe kadar ilerler ve bu durumun sonucu kişide bazı psikolojik takıntılar meydana getirir. Her ne kadar erkek tipi saç dökülmesinim kesin bir çözümü olmasa da mevcut yapılacak tedaviler ile saç dökülmesi durdurulabilir ve dökülen saçlar geri çıkarılabilir.

Revigen 60 tablet.jpeg


Revigen Tablet Saça Faydaları​


Revigen tablet içerisinde saçlar için faydaları bulunan aktif bitkisel ekstreler bulunur. Bunlar yeşil çay ekstresi, soya ekstresi daidzein, panax ginseng ekstresi, çinko, folik asittir. Bu ürün bir gıda takviyesi olarak geçer. Saçlarımız sadece genetik değil sosyal hayatımızda örneğin çalışma şartları, stres, beslenme şekli, uykusuzluk, mevsimsel geçişler güneş ışığı, kullanılan ilaçlar ve geçirilen hastalıklar gibi problemlerde saç dökülmesini artırabilir. Revigen tablet bu tip saç dökülmeleri de dahil olmak üzere çoğu dökülmeler de etkili bir üründür. İçerisindeki panax ginseng kan dolaşımını hızlandırıcı etki yaparak kılcar damarlarda genişletme yapar, yeşil çay fitoöstrojen etkiler yaparak kandaki hormonel baskıyı ve serbest radikalleri inhibe eder oksidatif strest le savaşır, üzüm çekirdeği ekstresi östrojen benzeri etki yaparak hormonal baskıyı azaltır, aynı zamanda çok güçlü bir antioksidan kaynağıdır kandaki zehirli toksitlerle savaşarak saçların sağlıklı beslenmesine katkı yapar. Çinko minerali hücreleri yenileyen dokuları onaran önemli bir mineraldir. Saçların yağlanmasını dengeleyerek aşırı sebumu önleyerek saç dökülmesine engel oluyor.

Çinko mineralini bir çok gıda besininde de bulunuyor bunlar;
 • Kırmızı et
 • Tavuk gibi kümes hayvanlarının eti
 • Buğday ruşeyni
 • Ciğer
 • Karides
 • Yumurta
 • Soyalı ürünler
Soya ekstresi daidzein bitkisel bir DHT önleyicidir. Saç köklerinin küçülmesine sebep olan Dht hormonunu azaltıcı etki yaparak saçların zarar görmesini engeller. DHT hormonu bir dizi reaksiyon sonucu 5 alfa redüktaz enzimi ile saç köklerine bağlanarak dökülmelere sebep olur.

Folik asit, folat veya B9 vitamini olarak da bilinmektedir ve bilhassa doku gelişiminde, hücre gelişiminde ve sağlıklı beyin gelişiminde önem taşımaktadır. Hücre bölünmesi için temel bir elementtir ve DNA üretiminde kullanılmaktadır. Saçların sağlıklı uzamasında önemli bir yeri vardır foliküllerin hücre yenilenmesini sağlar.

Revigen 60 Erkek Tablet İçeriği​

 • Yeşil çay ekstresi (EGCG=50 mg) 100 mg
 • Soya ekstresinden elde edilen Daidzein 25 mg
 • Üzüm çekirdeği ekstresi 50 mg
 • Panax ginseng ekstresi 80 mg
 • Çinko 7,5 mg
 • Folik asit 0,2 mg
Kullanımı yemeklerden sonra sabah ve akşam 1 tane alınmalıdır. Tedavi etmek için kullanılamaz. Herhangi bir bildirilen yan etkisi yoktur.

Revigen 60 tablet erkek kullanımı için fiyatı 2021 yılı fiyatı 68 tl dir.

Revigen Tablet kullanıcı yorumları kullananlar varsa saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altından yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
PLAYMAKERS

PLAYMAKERS

Üye
Mesajlar
46
Tepkime puanı
4
Bu tür tabletler DHT önlemiyor önleseydi saç sorunu kalmazdı kimsede
 
B

burakal

Üye
Mesajlar
9
Tepkime puanı
0
Genetik değilde normal saç dökülmesi için kullansak faydası olur mu sizce?
 
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
Bir doktora gidip öncelikle ne eksiğimiz var bunu öğrenelim. Belkide yanlış bir hap kullanıcaz
 
Filozof

Filozof

Üye
Mesajlar
28
Tepkime puanı
0
M

mustafaa

Üye
Mesajlar
206
Tepkime puanı
16
A

Alperen

Üye
Mesajlar
246
Tepkime puanı
3
İlaç değil ama kan değerleri normal olabilir, gereğinden fazla bitkisel takviye almak işe yaramayabilir.
 
Ç

Çetin

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
1
saç ekimi sonrası kullanılır mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

R
Cevaplar
0
Gösterim
171
Realty
Realty
R
P
Cevaplar
0
Gösterim
116
Pharmacy
Pharmacy
P
S
Cevaplar
1
Gösterim
240
Noob33
Noob33
N
C
Cevaplar
3
Gösterim
341
lastmorn
lastmorn
L
P
Cevaplar
2
Gösterim
240
Aydem
Aydem
A
A
Cevaplar
3
Gösterim
286
Kinaght
Kinaght
K

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
26
Çevrim içi ziyaretçiler
12
Toplam ziyaretçi
38
Robots
16

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt