Revigen Şampuan Kullananlar Yorumları

 • Başlangıç tarihi
 • Konu Sahibi MORDOR
 • 657 Görüntülenme
 • 3 Yorum
MORDOR

MORDOR

Moderatör
Mesajlar
15
Tepkime puanı
0
Revigen şampuan kullananlar kullanıcı yorumları ne işe yarar içeriği eczane fiyatı saç çıkarır mı kepek dökülmeyi önlermi hakkında yorumlar. Revigen şampuan for men özgün ve patentli içeriği sayesinde dökülme karşıtı çok güçlü içeriği ile saç dökülmesini önlemek için özel olarak formüle edilmiş procyanidin B2 dimer ve saw palmetto içeren aktif içeriği ile saçları besler kepeği önler saç dökülmelerini önlemeye yardımcı olur. Saçları yıkarken saç derisini nazikçe temizler kepek oluşumunu önler saçtaki sebumu düzenler ve saç yağlanmasının önüne geçererek saçlara parlaklık ve canlılık katar. Yapılan bilimsel araştırmalarda saç dökülmesine karşı koyan, zayıflamış ve cansızlaşmış saç ve saç köklerinin uyarılmasında rol alan procyanidin B2 dimer'i, serenoa repens bitkisel ekstresi, beta sitosterol, evening primrose oil, ısırgan otu ekstresi, panax ginseng ve özel botanik ekstreler, saç besleyici yağlar ile sağlıklı saç gelişimine yardımcı olur. Kepek gidericiler ve salvia officinalis ekstresi ile güçlü anti kepek önleyici etki gösterir.

Revigen Şampuan Kullananlar Yorumları.jpg


Revigen Şampuan Aktif İçeriği​


Sereno repens ekstresi ve beta-sitosterol saç köklerinde oluşan baskılayıcı etkilerin uzaklaştırılmasına yardımcıdır, bu şekilde zayıflayan ve küçülen saç köklerinin yeniden canlanmasına ve uyku evresinden çıkmalarına katkıda bulunarak tekrar büyümelerini ve bar olan saçların daha sağlıklı büyümelerini sağlar.

Yeni geliştirilen procyanidin B2 dimer ile saç köklerine baskı yaparak zarar veren hormon prostaglandinleri kanda bulunan zararlı serbest radikalleri ve oksidatif stresin yarattığı dökülmeleri ortadan kaldırarak saçları canlandırır. Procyanidin B2 Dimer'inin Japonya'da yapılan klinik araştırmalarda çok güçlü bir şekilde yeni ve sağlıklı saç teli oluşumunu sağladığı ispatlanmıştır. Bu doğal bileşik, elma kabuğunda izole edilmektedir. Revigen şampuan bu eşsiz bileşen içeriği ile çok güçlü bir formüle sahiptir.

Bitkisel ekstreler; Panax ginseng kan damarlarını genişletir kan dolaşımını hızlandırır, üzüm çekirdeği ekstresi serbest radikalleri inhibe eder antioksidan etki gösterir, adaçayı saç köklerini rahatlatır, at kestanesi anti oksidan etki gösterir DHT engelleyicidir, ısırgan otu kan dolaşımını hızlandırır, zencefil saç derisi sebum dengesini sağlar.

Kepek önleyiciler: Elastab, Adaçayı ekstresi
SPF Güneş koruma faktörü: UV-B Filtresi, At kestanesi ekstresi
Antioksidan etki göstericiler; Lutein, Evening Primrose yağı, Vitamin E, Ginseng ekstresi, Üzüm çekirdeği ekstresi

Vitaminler ve mineraller: Vitamin A, Vitamin E, Biotin, Niasinamid (vitamin B3), provitamin B5, Çinko
Saça hacim ve canlılık vericiler: Keratinize ipek proteini, buğday proteini, fitantriol, allantoin

Revigen Şampuan, saçlı deriyi tahriş etmeden niazikçe temizler, saç ve saç derisindeki yağ ve kepeğin uzaklaştırılmasını sağlayarak saç büyümesi için saçlı derinin ihtiyaç duyduğu bioaktif besinler, bitkisel ekstreler ile saçın beslenmesini, nem tutmasını sağlayarak sağlıklı saç büyümesi için ideal ortam hazırlayıp incelmiş saçların tekrar uzamasına yardımcı olur.
 • Boyalı saçlar için uygundur.
 • Saç kırıklarını giderir.
 • Sık kullanıma uygundur.
 • UV-B Filtresi içerir.
 • Kepeğe karşı etkilidir.
 • Boyar madde içermez.
 • Revigen Şampuan Kullanımı
Sçlarınızı iyice ıslatın ve iki üç dakika rebivigen şmpuan ile yıkayın. İkinci yıkamada saçlarınızı beş dakika süre ile hafifçe masaj hareketleri yaparak yıkayın ve ılık suyla durulayın. Çok sıcak su ile saç yıkamaktan kaçının. Günlük kullanım için uygundur.

Revigen saç dökülmesini önleyici şampuan 2021 yılı fiyatı 44.23 TL dir.

Revigen şampuan kullanıp saçlarında etkisi olduğunu gören olumlu veya olumsuz düşüncelerini memnun kalıp kalmadığını konu altında yorum yazarlarsa kullanacak arkadaşlara ön bilgilendirme yapmış olur.
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Benim bildiğim birşey var saçlı deriyi iyi ve zarar vermeden temizleyen bir ideal şampuan dır. Şampuan saç köklerini uyarıp saç çıkarmaz bunu bilelim
 
E

edias

Üye
Mesajlar
90
Tepkime puanı
1
Revigen şampuan uzun zamandır eczanelerde satılan ve eczacılar tarafından saç dökülmesi yaşayan kişilere önerilen bir şampuan. Ülkemizde şampuan olarak hemen her şampuan aynı gibi geliyor bana içerik olarak.
 
Alperen

Alperen

Üye
Mesajlar
264
Tepkime puanı
3
Revigen , Bioxcin yani aklınıza ne geliyorsa tüm şampuanlar hemen hemen hepsi aynı gelmeye başladı. Saçı temizleyen kimyasal bir ürün.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt