Remolent Kepek Şampuanı Kullananlar Yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 505 Görüntülenme
  • 0 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Remolent kepek şampuanı kullananlar yorumları hakkında açıklayıcı bilgiler. Remolent saçlarda kepeğe karşı önleyici etkili saç derisi bakım şampuanı içerisindeki özel bileşenler, vitamin kompleksi ile yoğun kepek oluşmasını, saç derisinde kabuklanma, seboreik dermatit gibi saçlı deri rahatsızlıklarını önlemek, ayrıca saç köklerine ihtiyaç duyduğu vitaminleri sağlamak için üretilmiş etkili bir saç bakım şampuanıdır. Günümüzde saç bakımı oldukça popüler hale gelmiştir. Kişinin saç yapısı, temizliği, bakımlı olması çevresindeki insanların dikkatini çeker. Bu nedenle saçlarınızın gür olması, parlak, dolgun, kalın telli ve kepeksiz temiz görünmesi oldukça önem arz etmektedir. Remolent kepek, yağlanma önleyici şampuanı saç bakımı için üretilmiş saçların ışıl ışıl parlamasını, dolgun canlı görünmesine yardımcı olur. Saçları temizlerken saç derisine zarar vermez ve kepek oluşumunu önleyerek saçları uzun süre temiz kalmasını sağlar. İçerisindeki ekstreler ile saçlı deride oluşan kabuklanmaları, kir, ölü hücre deri artıkları, yağlanma ile beraberinde oluşan dökülmeleri güçlü bir şekilde önlemeye katkıda bulunur. İçerisindeki Zinc-Pyrithione, Climbazole, Piroctone Olamine, ayrıca Zinc gluconate, salisilik asit, bitkisel aktifler ve vitamin kompleksi bulunur. Climbazole saç derisinde oluşan seboreik dermatit ile oluşan fazla sbum yağını temizler uzun bir süre oluşmasının önüne geçer. Salisilik asit aspirin içerisinde bulunan çözücü bir maddedir ve bu etken saç derisinde biriken kalıntıyı kire ölü hücre artıklarını temizleyerek tüm bu problemleri ortadan kaldırır. Bitkisel ekstralar ile vitamin kompleksi saçları ve saç köklerinin beslenmesine katkıda bulunur. Zinc pyrithione saç derisindeki yağı ve kepek önlemede en sık kullanılan etken maddelerin başında gelir. Zinc pyrithione antibakteriyel ve anti fugal özellikleri sayesinde saç derisindeki yağlanmayı önleyen karışım sayesinde saçlardaki kepeklenmeyi de büyük oranda azaltır.

remolent kepege karsi etkili sac derisi bakim sampuani.png

Remolent Şampuan Kullanım Şekli​

Saçlarınızı ilk önce ılık su ile iyice ıslatın ve avucunuza yeteri miktarda şampuandan dökün. İlk yıkamada saçlarınızı 3 dakika süre ile köpürterek yıkayın. Saçtaki yağdan ve kirden dolayı şampuan saçlarda fazla köpürmeyebilir. İkinci yıkamada şampuanı saçlarınızda 5 dakika boyunca saç derisinde hafif oval dairesel masaj hareketleri yaparak nazikçe yıkayın. Yıkama sırasında saç derisine tırnaklama yapmayın zarar verir. Daha sonra ılık su ile iyice durulayın. Remolent kepeğe karşı bakım şampuanı her gün kullanıma uygundur. Remolent - kepeğe karşı etkili saç derisi bakım şampuanı 225 ml Fiyatı 89 tl'dir.
 

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
14
Toplam ziyaretçi
34
Robots
15

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt