Remolent Forte Plus Saç Serumu Kullananlar

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 573 Görüntülenme
  • 0 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Mesajlar
107
Tepkime puanı
2
Remolent forte saç serumu kullananlar kullanıcı yorumları saça faydaları içeriği kullanım şekli hakkında açıklayıcı bilgiler. Remolent yoğun saç dökülmesine karşı etkili bakım serumu saç dökülmesine neden olduğu bilinen DHT ve saç köklerine zarar veren diğer serbest radikalleri önleyerek sağlıklı saç oluşumunu destekler ve mevcut saçların yapısında kalite artışı sağlayarak sağlıklı uzamalarını sağlar. Sağlıklı saç oluşması için içinde etkili procapil, follicusan ve büyüme uyarıcı trichogen gibi çok etkili etken maddeler bulunur. Bu maddeler yapılan in vitro çalışmalar ile saç dökülmesini önlemeden etkileri kanıtlanmış 3 ayrı komplesk bileşenlerdir. Ayrıca içeriğini dahada güçlendirmek için bitkisel saw palmetto ektresi ile saç köklerine vitamin, mineral ve amino asitler içeren iki ayrı kompleks aktif maddeler ile saç büyümelerini güçlü şekilde destekler. Procapil saç büyüme uyarıcıdır aynı zamanda dht hormonunun saç köklerin zarar vermesini önler bariyer görevi görerek kökleri korur. Procapil 3 ayr maddenin bir araya getirilere oluşturulmuş bir bileşendir. Bu 3 ayrı maddeler, apigenin, Oleanolik Asit ve Biotinoyl Tripeptide-1 'dir. Procapil, zeytin ağacı yapraklarından elde edilen Apigenin, Oleanolik Asit ve Biotinoyl Tripeptide-1 vitaminli matriksin kombinasyon bir ürünüdürü. Saç dökülmesini önlemek için foliküllerin yaşlanma sürecini tersine çevirerek sağlıklı yaşamalarını sürdürür. Follicusan, saçların yeniden büyümesine ve saç dökülmesinin azaltılmasına yardımcı olan, saça ve saç kökü sağlığı için özel olarak üretilmiş bitkisel kompleks aktif maddelerdir. Trichogen, uyuyan saç köklerini aktif hale gelmesini sağlayan uyarıcı bir maddedir. Saç gelişimini ve büyümesini destekler. Saç dökülmesiyle savaşır, zarar görmüş minyatürize olmuş saç köklerinin canlanmasını sağlar. İçerisinde saçların onarılmasını sağlayan protein kompleksi barındırır. Remolent saç dökülmesini önleyici serum en yeni ve en güçlü formüllerden birini içerir. İçindeki etken madde oranları %3 procapil, %5 fallicusan, %5 trichogen veg diğer bileşenler plpv complex, saw palmetto ve sr comlex ekstreleridir. Saç dökülmesi sorunu yaşayan her yaş aralığındaki kadın ve erkek kullanımı için uygundur.

remolent forte plus saç serumu kullananlar.png

Remolent Saç Bakım Serumu Nasıl Kullanılır​

Temiz yıkanmış kuru saç derisine sabah 5-6 puf, akşam 5-6 puf sıkılır ve parmak uçlarınızla dairesel masaj hareketleri yapılarak deriye yedirilir. Remolent forte plus ürününden maksimum verim alabilmek için 6 ay düzenli kullanımı önerilir, 6 aylık kullanımdan sonra saçların tekrar dökülmesini önlemek ve korumak için günde 5-6 püskürtme olarak devam edilmesi faydalı olacaktır. Spreyi uyguladıktan sonra en az saçlarınızı 4 saat süreyle yıkamayın jöle diğer saç spreyi kullanmayın, fön makinesi gibi işlemler yapmayın. Boyalı ve permalı saçlarda kullanımının hiçbir sakıncası yoktur. Remolent forte plus saç bakım serumu 100 ml fiyatı 159 tl.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

L
Cevaplar
4
Gösterim
410
Kami
Kami
K
E
Cevaplar
1
Gösterim
165
burakal
burakal
B
A
Cevaplar
0
Gösterim
141
Ayselkoc
Ayselkoc
A
A
Cevaplar
0
Gösterim
175
Aslı
Aslı
A
tarcin
Cevaplar
1
Gösterim
213
Atalay
Atalay
A
C
Cevaplar
1
Gösterim
148
Atalay
Atalay
A

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
34
Çevrim içi ziyaretçiler
22
Toplam ziyaretçi
56
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt