Regenera activa saç tedavisi yaptıranlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 436 Görüntülenme
  • 2 Yorum
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Mesajlar
305
Tepkime puanı
10
Son yıllarda saç tedavisi alanında gelişmeler devam etmekte yeni uygulamalar ile dökülen saçlar çıkamakta ve incelmiş saçların kalitesinde ciddi oranda artış meydana getiren yöntem çalışmaları devam etmektedir. Saç ekimine alternatif yada destek olması bakımından uygulanan tedavilerden birisi Regenera Activa tedavisidir. Bu tedavide amaç saç köklerini besleyen kılcal damarları yenilemeyi amaçlayan bir saç kaybı tedavisi olan Regenera Activa, kılcal damar yenileme terapisine dayalı bir tekniktir. Dökülmenin olmadığı saçlı alandan biyopsi aracılığıyla elde edilen doku kültirleri kişinin kendi hücreleri elde edilerek bir süspansiyon oluşturulmaktadır. Alınan bu saç kökü hücre dokuları Regenera Activa sisteminde özel hücre süspansiyonuna dönüştürülerek tamamen kendi dokunuzdan özel bir saç dökülme tedavisi hazırlanır. İlgili bölgeye uygulanır. Bu işlem aslında kök hücre tedavisidir. Saç ekimi öncesi yaptırılması tavsiye edilir. Belirli aralıklarla uygulanması durumunda çok başarılı sonuçlar elde edilebilir. Tedavi genelde tek seanstır.
 
G

Güntekin

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Akl saç ekim merkezi bu uygulamayı yapıyor sanırım saç ektiren arkadaşlarında bunu değerlendirmesi önemli
 
R

Racing

Üye
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Bir arkadaşımın saçları baya açılmıştı bir klınikte kök hücre tedavisi yaptırdı yaklaşık 3 ay içinde takip ediyorum saçlarında dökülme durdu ve %30 artış oldu ve gördüğümde etkisinin gerçekten yüksek olduğunu gördüm ben prp yada kök hücre tedavisine pek inanmazdım ama bu konuya bakış açımı değiştirdi.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

F
Cevaplar
1
Gösterim
88
berke_gungorr
berke_gungorr
B
N
Cevaplar
1
Gösterim
99
Mirage
Mirage
M
Y
Cevaplar
3
Gösterim
146
Mert34
Mert34
M
B
Cevaplar
4
Gösterim
155
Barış
Barış
B

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
25
Toplam ziyaretçi
65
Robots
21

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt