R-ger fort sprey kullananlar yorumları

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Chemist
  • 212 Görüntülenme
  • 1 Yorum
C

Chemist

Üye
Mesajlar
77
Tepkime puanı
1
R-ger fort sprey genetik yatkınlık sonucu oluşan saç dökülmesinin tedavisi için kullanılan içeriisnde 60 ml'de 3.0 g minoksidil (%5.0 a/h) içeren kılcar damarlarda vazodilatör etki yapan bir spreydir. Ürün içeriğinde %5 oranında minoxidil,
propilen glikol, sitrik asit susuz, etanol ve saf su içermektedir.

R-ger fort sprey kullananlar yorumları


Saç derisine uygulanan minoxidil, belirli bir kellik tipine sahip yetişkin erkek ve kadınlarda saç büyümesini teşvik etmek için kullanılır. Bu ilacın tam olarak nasıl çalıştığı bilinmemektedir. Minoksidil kullanımı ile saç büyümesi meydana gelecekse, genellikle ilaç birkaç ay kullanıldıktan sonra ortaya çıkar ve sadece ilaç kullanılmaya devam edildiği sürece sürer. Minoxidil tedavisi kesildikten birkaç ay sonra saç dökülmesi tekrar başlayacaktır.

Minoxidil kullanmaya başladıktan sonra saç dökülmesi 4 hafta daha devam edebilir. 4 hafta sonra saç dökülmeniz devam ederse doktorunuza söyleyiniz. Ayrıca 4 ay boyunca minoxidil kullandıktan sonra saç büyümenizde bir artış olmazsa doktorunuza söyleyiniz.

Minoxidil günde iki kez kullanıldığında en iyi sonucu verse de, günde bir kez kullanılması da etkili olacaktır (ve hiç kullanmamaktan daha iyidir). Birçok hasta ilacı günde bir kez yatmadan önce uygulamayı en uygun yol olarak görmektedir.
 
Z

zet

Üye
Mesajlar
14
Tepkime puanı
0
R-ger fort sprey üretimi durdumu eczanelerde bulunmuyor temin eden var mı?
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

V
Cevaplar
4
Gösterim
571
ismail
ismail
I
I
Cevaplar
6
Gösterim
829
roronoa
roronoa
R
H
Cevaplar
2
Gösterim
387
back
back
B
B
Cevaplar
1
Gösterim
332
Bakbi92
Bakbi92
B
E
Cevaplar
1
Gösterim
242
Pharmacy
Pharmacy
P
P
Cevaplar
3
Gösterim
408
invincible
invincible
I

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
6
Toplam ziyaretçi
6
Robots
20

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt