Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Yorumları

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Uzman
  • 3K Görüntülenme
  • 4 Yorum
U

Uzman

Moderatör
Qlairista doğum kontrol hapı kullanıcı yorumları faydaları hakkında bilgi sahibi arkadaşlar var mı, arkadaşlar proscar ile qlairista ilacını losyon yapıp kullananlar var mı? Doğum kontrol hapları arasında şu anda doktorlar tarafından en çok tavsiye edilen ilaçların başında gelen qlairista yan etkisi en az olan doğum kontrol ilaçların başında gelir. ilacın 2021 Fiyatı 48 TL dir. Bu ilaç kadınlarda doğum kontrol hapı olarak kullanılıyor içerisindeki hormonlar ile erkek tipi saç dökülmesini önlediğini dair pek çok bilgi vardır. Bu ilaçları ethanol içerisinde çözünmesini sağlayıp losyon içinde karıştırsak saçlar için daha etkili olmaz mı. Hepimiz biliyoruz ki finasterid tek başına ok fazla bir etkisi olmuyor ben bir yıl kullandım sadece vertex bölgesinde biraz kapanma oldu onun dışında fazla bir artısı olmadı. Sitelerde araştırma yaparken bir doktorun yazısına dek geldim proscar tam etkisini 1 yıldan daha uzun süre kullanmayla gösteriyor yanında dökülmüş saç köklerini uyandıran bir estradiol ilacıyla birlikte kullanılırsa etkisi %50 oranında artıyor daha kısa zamanda sonuç alınmasını sağlıyor. Qlairista için 2 mg estradiol Valerat ile 2 mg dienogest hormonları var. Finasterid tamam dökülmeleri önlüyor ama ön frontal bölgedeki incelmiş ve dökülmüş saçları çıkarmaya gücü yetmiyor. Bazı arkadaşlar aldactone ile diane35 katıp kullanıyorlar ama diane 35 içinde estradiol hormon miktarı çok düşük seviyede ve kullanan bir çok insanda etkisi olmadığı bir gerçek ama qlairista içindeki östrojen etki edecek seviyede yüksek içinde birde dmso ile ilacı inceltirsek deri altındaki hücre reseptörlerine rahatlıkla bağlanabilir diye düşünüyorum. Bu konuda daha önceden böyle bir solüsyon yapıp kullanan tecrübeli arkadaşların yorumlarını bekliyorum.

Qlairista Doğum Kontrol Hapı Kullananlar Yorumları

A

Arkeolog

Üye
Diane 35 te aynı etkiyi yapıyor aldactone ile Diane 35 katıp kullananlar var ama etkisi pek olmuyor ben sonuç alamadım

S

Scorpion

Üye
Flutamid ile Diane 35 ikisini karıştırarak kullanımı nasıl olur sizce flutamid çok güçlü bir anti androjen

K

kelboy

Üye
E

emreural

Üye
ben losyon içine kattım ne zaman etkisini görebilirim

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

S
Cevaplar
1
Gösterim
121
Analist
Analist
A
U
Cevaplar
4
Gösterim
333
Kinaght
Kinaght
K
F
Cevaplar
3
Gösterim
267
Oshar
Oshar
O
L
Cevaplar
2
Gösterim
180
coolwind
coolwind
C
L
Cevaplar
3
Gösterim
212
ShaneFalco
ShaneFalco
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
17

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt