Prozinc Mor Şampuan kullananlar var mı?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi kleisberg
  • 263 Görüntülenme
  • 3 Yorum
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Prozinc şampuan yorumları internet üzerinde kullanabileceğim saç dökülmesine karşı ürünler arıyordum. Trendyolda Prozinc Plus Şampuan Seti ile karşılaştım. 300 ml olarak 3 şişe halinde 125 ₺ gibi bir fiyata satılmakta. Trendyol üzerindeki değerlendirmeleri incelemeye başladığım zaman ürünün 4,5 ortalama ile 1891 değerlendirme ve 1240 yorum aldığını gördüm. Bu kadar değerlendirme ve bu kadar yorum aldığına göre ürünün fazlasıyla etkili olacağını düşündüm fakat kontrol amaçlı yorumları kontrol etmek istedim. Bir kullanıcı ürünü annesi için aldığını ve resmen ürünün, annesinin saç dökülmesini durdurduğunu ve kargonun güzel paketlenerek zamanında geldiğini belirtmiş. Başka bir kullanıcı ise eşi için aldığını ve çok memnun olduklarını belirtmiş.

Prozinc Mor Şampuan kullananlar var mı.jpeg
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #2
kleisberg

kleisberg

Üye
Mesajlar
79
Tepkime puanı
0
Ürünü daha önce kullananlar varsa deneyimlerini bizlerle de paylaşabilirler mi acaba ?
 
G

Gürayyyy

Üye
Mesajlar
8
Tepkime puanı
0
Birçok olumlu yorumları olan bir şampuan kişiden kişiye etki değişebilir.
 
P

Player

Üye
Mesajlar
7
Tepkime puanı
0
Ben bu şampuanı kullanıyorum ama istediğim gibi bir etki yapmıyor. Kepek oluşmasını, yağlanmayı, kaşıntıyı önlüyor ancak 3 gün kullanmayınca tekrar ortaya çıkıyor. Yani anlayacağınız kesin bir etkisi yok yıkayınca iyi ama 1 hafta kadar saçı korumuyor.
 

Users who are viewing this thread

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
23
Çevrim içi ziyaretçiler
23
Toplam ziyaretçi
46
Robots
24

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt