Protopic Krem Vitiligo İçin Kullananlar var mı?

Esrose

Esrose

Üye
Mesajlar
6
Tepkime puanı
0
Protopic krem vitiligo için kullananlar yorumları, bu krem ne işe yarar, nasıl kullanılır, bu krem, ciltteki iltihaplanmayı azaltmak ve egzama (atopik dermatit) gibi cilt rahatsızlıklarını tedavi etmek için kullanılan bir ilaçtır. İlaç, takrolimus adlı bir madde içerir ve immünosupresif bir etkiye sahiptir. Bu, cildin bağışıklık sistemini baskılamasına ve iltihaplanmaya neden olan reaksiyonları azaltmasına yardımcı olur. Protopic krem, 2 yaş ve üzeri çocuklar ile yetişkinlerde kullanılabilir ve ciltteki kaşıntı, kızarıklık, pullanma ve kabuklanma gibi semptomları hafifletir. Ancak, kullanmadan önce doktorunuza danışmanız gerektiğini unutmayın.

Protopic Krem Vitiligo İçin Kullananlar var mı.jpg


Protopic Krem Vitilogaya İyi Gelir mi?​

Vitiligonun geçirilmesine yardımcı olur. Düzenli olarak bu kremi doktor kontrolünde kullanılırsa belirtilerde iyileşme görülebilir. Ancak kesin tedavi eder denilemez.

Vitiligo, cilt pigmentasyonunu etkileyen bir cilt hastalığıdır ve henüz tam olarak tedavi edilememektedir. Ancak, bazı tedavi yöntemleri, cildin pigmentasyonunu artırmak ve vitiligo lekelerinin görünümünü azaltmak için kullanılabilir. Bu tedaviler arasında fototerapi, topikal kortikosteroidler, topikal kalsineurin inhibitörleri ve mikro enjeksiyonlar gibi yöntemler bulunmaktadır.

Vitiligo tedacisi için protopic krem kullananlar varsa deneyimlerini ve yorumlarını bu başlıktan yazabilirler.
 
Shady

Shady

Üye
Mesajlar
34
Tepkime puanı
0
Yıllardır geçmeyen vitiligo hastalığım var hangi kremi kullandıysan bir türlü geçmedi protopic kremde faydası yok.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

life
Cevaplar
0
Gösterim
63
life
life
life
Y
Cevaplar
1
Gösterim
65
revivo
revivo
revivo
V
Cevaplar
0
Gösterim
181
Victus
Victus
V
V
Cevaplar
0
Gösterim
135
Victus
Victus
V
E
Cevaplar
1
Gösterim
182
Witch
Witch
W

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
40
Çevrim içi ziyaretçiler
21
Toplam ziyaretçi
61
Robots
14

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt