Proscar Yan Etki Görenler

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Rulez
  • 311 Görüntülenme
  • 2 Yorum
R

Rulez

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Arkadaslar 12 ay proscar kullandim ilk iki ay 0.5 mg sonraki 4 ay 1 mg sonraki 5 ayda 1.25 ög proscar sonrasinda hiç etki görmediğim için bıraktım yan etkilerinde sertlesme spermde azlik ve seffaflik vardi suan bırakalı 5 bucuk ay oldu düzenli olarak fitnes ve spor yapıyorum yan etkilerini hizli atlatabilmek adına bacak çalışmasınada büyük önem verdim malesef sertlesme sorunu var ereksiyon oluyorum ama 2 dk sonra azalma oluyor ve sonrasında olamıyorum bu sorun ciddi. Sperm azlığı da var emin değilim ama hafif su gibi geliyor, forumda bıraktıktan sonra bu sorunların devam ettiği olan arkadaşlar var mı?
 
E

Erhan

Üye
Mesajlar
18
Tepkime puanı
0
hapın etkileri yan etkileri bırakınca geçer dökülmeye değil saçtaki minyatürleşmeye engel olur
 
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
  • #3
R

Rulez

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
0
Saça hiç etki etmesi ne minyaturlesme ne dökülme 12 sonunda ilk fotoğrafı ve son fotoğrafı karşılaştırdım bırak aynı saçı gerileme bile var. Benim derdim bu sertleşme problemini düzeltme lazım 6 buçuk ay oldu düzelmiyor böyle giderse mecbur bir üroloji uzmanına gitçem durumu düzeltmek lazım.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
314
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
371
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
20
Çevrim içi ziyaretçiler
15
Toplam ziyaretçi
35
Robots
28

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt