Proscar bıraktıktan sonra saçlar dökülür mü?

  • Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi umitsari
  • 429 Görüntülenme
  • 2 Yorum
U

umitsari

Üye
Mesajlar
11
Tepkime puanı
1
Arkadaşlar yaklaşık bir buçuk senedir proscar 1 mg kullanıyorum bu süre içinde saçlarımda etkisi oldu önlerindeki incelmiş saçları gürleştirdi tepede kapanma yaptı ancak tamamen saç sıklaşması olmadı. Uzaktan bakıldığında saçlarımdaki seyreklikler belli oluyor. Önlerimde tam sıkılaşma sağlamadı şakaklarımdaki gerilemeler aynen duruyor bu bölgede hiç etkisi olmadı. Bende daha fazla etki edeceğini düşünmedim için proscar'ı bırakmayı düşünüyorum. Bıraktıktan sonra gürleşen saçlarda eskisi gibi incelmeler olur mu? Avodarta başlamayı düşünüyorum ama yan etkisi baya oluyor bu yüzden kullanıp kullanmamak ta kararsız kaldım. Tavsiyelerinize ihtiyacım var.
 
A

Arkeolog

Üye
Mesajlar
17
Tepkime puanı
0
Proscar bırakırsan bir iki ay içinde dökülmeler ve incelmeler tekrar başlayacaktır. Bir şekilde saçlarını korumaya çalış yoksa tekrar toparlaman dahada zorlaşır. Avodartı üç güne bir olarak kullanmayı dene.
 
R

Rustyn

Üye
Mesajlar
5
Tepkime puanı
0
Finasterid genetik dökülmeyi frenliyor bunu biliyoruz zaten ilacı braktıktan sonra kişiden kişiye değişir dökülme oran eğer çok agresif bir dökülmen varsa birden bire bir iki sene içerisinde olan olur dökülmen agresif değilse yavaş yavaş olur.
 

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

K
Cevaplar
3
Gösterim
314
kelboy
kelboy
K
P
Cevaplar
2
Gösterim
371
murphy
murphy
M
P
Cevaplar
1
Gösterim
307
xavi07
xavi07
X
O
Cevaplar
3
Gösterim
514
ParTikül
ParTikül
P

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
7
Çevrim içi ziyaretçiler
8
Toplam ziyaretçi
15
Robots
22

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt