Promed saç ekimi yorumları öncesi sonrası

• Başlangıç tarihi
  • Konu Sahibi Saçekimibilgisi
  • 392 Görüntülenme
  • 4 Yorum
Cenkaya

Cenkaya

Üye
Sonuçlar çok güzel olmuş benim sonuç da güzel. Promed benim de tavsiye ettiğim bi merkez. Çok rahattı ve çok ilgililerdi hepsine nasıl teşekkür edeceğimi bilemedim

rooney43

rooney43

Üye
Saç ekimi sürecinde bir çok firma var öyle şeyler görüyorum ki açıkcası saç ekimi için kendinizi kaptırmamak gerek son dakikaya kadar yoksa sonu sıkıntı oluyor

rooney43

rooney43

Üye
Promed saç ekim merkezi maşallahı var çok aktif

Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Promed saç ekimi yorumları öncesi sonrası saç ekimi sonuçları ektiren yaptıranlar var mı? Promed clinic saç ekimi sosyal medya ve diğer internet forum sitelerinde adından sıkça söz ettiren güzel saç ekimi sonuçlarına imza atan bir saç ekim merkezi. Bu konu ile birlikte saç ekimi öncesi sonrası sonuçlarını paylaşmak güncel şekilde her saç kafa yapısının her saç telinin ince olması kalın telli olması her bakımdan örnek sonuçlarının yayınlanacağı bir konu olacaktır. Sevgili arkadaşlar forum sitemizde 100 lerce saç ekim merkezi saç ekimi sonuçları bulunuyor ve gün geçtikçe saç ekim merkezleri oluyor yeni bunları sizlere tanıtmak güze sonuçları sizlerinde görmesi amacımız. Sizinde saç ekimi beğendiğiniz yaptırdığınız var ise promed başlığı altında yayınlayabilirsiniz.
Saç ekimi yaptırmış bir hastalarının saç ekimi sonucunu paylaşalım ilk olarak
promed.jpg

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Saçekimibilgisi

Saçekimibilgisi

Üye
Promed clinic saç ekim merkezi muhtemelen yabancı müşterileride hizmet veriyor

Ekli dosyalar

• promed saç ekimi.jpg
    promed saç ekimi.jpg
    579.4 KB · Gösterim: 47

Kullanıcılar Şunlarıda Sordu

M
Cevaplar
2
Gösterim
15
gelemem
gelemem
G
B
Cevaplar
3
Gösterim
112
seckin uzel
seckin uzel
S
S
Cevaplar
2
Gösterim
106
gelemem
gelemem
G
S
Cevaplar
0
Gösterim
44
simahi99
simahi99
S

Users who are viewing this thread

Yeni Konular

Sponsor Bağlantı

Online istatistikleri

Çevrim içi üyeler
0
Çevrim içi ziyaretçiler
0
Toplam ziyaretçi
0
Robots
12

Hızlı İletişim

Her hangi bir konudan dolayı bizimle hızlı bir şekilde iletişime mi geçmek istiyorsun? İçerik, işleyiş, ban uzaklaştırma sorunları, reklam teklifleri v.b. aşağıda yer alan butonu kullanarak bizlere ulaşabilirsin. bize gelen ticketleri tek tek değerlendirdiğimize emin olabilirsiniz.

Üst Alt